Ana sayfa Kampanyalar 0 Faizli Krediler

0 Faizli Krediler

546
1

Sıfır Faizli Kredi Nedir?

Öncelikle Kısaca Sıfır Faizli Kredi ya da başka bir tabir ile Faizsiz Kredi , Kullanılan kredi miktarının belli dönem için belirli aralılarla geri ödenirken, kullanılan kredi miktarına herhangi bir ekleme yapılmadan , sadece ana paranın geriye ödendiği kredi türüdür. 0 Faizli Kredi Kullanıldığında , kullandığınız kadar kredi miktarı eşit olarak aylara bölünür ve sadece çektiğiniz kadar para için geri ödeme yaparsınız. Adı üzerinde herhangi bir Faiz Ödemesi yapılmaz.

Bu yazımızda Sıfır Faizli Kredi Nedir? Sorusunun yanıtı ile birlikte sizler için Güncel Sıfır Faizli Kredi Kampanya bilgilerini araştırdık. Bununla birlikte Sıfır Faizli Kredi hangi kredi türlerinde veriliyor? Fazisiz kredileri Kimler Veriyor? ,sorularının yanında  “Sıfır Faizli Kredi veren Bankalar” ile 0 Faizli Kredi almak için ne yapılmalı? gibi konularda da sizlere bilgi vermeye çelışacağız.

Sıfır Faizli Kredi , hangi kredi türleri için veriliyor?

0 Faizli Kredi ya da Faizsiz Kredi günümüzde yaygın olarak Araç Kredilerinde verilmektedir. Eğer takip ediyorsanız siz de farkındasınızdır ki güncel taşıt kredi reklamları incelendiğinde “30 bin TL’ye kadar 0 Sıfır Faizli Kredi” , Peşinatsız 25 bin TL Sıfır Faizli Kredi imkanı” gibi spot reklam bilgileriyle karşılaşırsınız. Sizin de bildiğiniz gibi Zaten en yaygın Sıfır Faizli Kredi türü , Sıfır Faizli Araç Kredisi türüdür.Bu alanda özellikle araç firmaları belli dönemlerde reklamlarını da örneğin “0 faizli araba kampanyaları 2016″ şeklinde yayınlayarak , kullanıcıların hizmetine sunmayı , ellerindekei araçlarının satış miktarını artırmayı hedefliyor.

Faizsiz Kredi sadece Taşıt kredileri için değil elbette.Özellikle katılım bankası diye tabir ettiğimiz ya da Faizsiz Bankacılık şeklinde çalışan bir çok banka Faizsiz kredi kampanyaları düzenleyerek kullanıcıların yararlanmasını sağlıyor.

Bu banka ya da finans şirketleri  Sıfır Faizli Tüketici Kredisi veya Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi kolay kolay vermezler.Dolayısıyla Faizsiz Tüketici kredisi bulmanız ,gerçekçi olmak gerekirse çok zor.Biz alabileceğimiz faizsiz krediler ile bilgilerimize ddevam edelim ve gereksiz zamanınızı almayalım.

Bunlarla birlikte bankaların konut kredileri için pek yapmadığı ama finans şirketleri ile özellikle Büyük İnşaat firmalarının dönem dönem özel projelerini satarken  faizsiz konut kredisi kullandırdığı da görülüyor. Özellikle yeni inşaat projeleri henüz yapım aşamasındayken satışa sunulmuş ise , inşaat firması kendi olanakları ve varsa anlaşmalı finans kuruluşlarıyla birlikte belli miktarda peşinat yatıran müşterileri için Sıfır Faizli Konut Kredisi imkanı sunuyor. Ancak bu tür projelerde Sıfır Faizli Konut Kredisinden faydalanmak için az önce de değindiğimiz gibi ön ödeme yani belli oaranda peşinat yatırmış olmanız gerekiyor.

0 Faizli Kredi Alma Şartları

0 Faizli Kredi almak için ne yapılmalı? ve Faizsiz kredinin şartları nelerdir? sorularına gelecek olursak; cevabı aslında hemen hemen yukarıda vermiş olduk. Özellikle  en yaygın 0 faizli araba kampanyaları için başvuru doğrudan aracı alacağınız satış firmasına yapılmalı. Kredi faizsiz de olsa , kredi kullanan ile krediyi kullandıran finans şirketi (Örneğin FORD FİNANS , OPEL FİNANS SİSTEMİ  , KOÇ FİAT KREDİ , BMW BORUSAN OTO) gibi finans desteği için sizinle bazı belgeleri hazırlaması gerekiyor.Bu finans şirketleri genellikle sizi bankalar kadar çok zora sokmayacaktır. 0 faizli araba kampanyaları başvurusu için doğrudan ilgili firmaya gidebileceğiniz gibi , öncesinde internet üzerinden de ön bilgi alıp , hatta bilgilerinizi ilgili sitelere bırakmanız durumunda şirket yetkilileri de size ulaşacaktır.

 Faizsiz Kredilere Başvuru

Bir araç almaya karar verdiniz ve belli miktar birikmişiniz ya da halihazırda bir aracınız var ve değiştirmek istiyorsanız Faizsiz araba kamğanyaları tam size göre. Sadece çok acelesi olmayın ve sabırla önce internette 0 faizli araba kampanyaları 2016 ya da Faizsiz taşıt kredisi kampanyaları şeklinde birkaç arama yapıp , kafanızda önce almak istediğiniz aracı da kesinleştirmeye çalışın.Ancak Sıfır faizli araba kampanyaları’na internet üzerinden başvuru yapmak ,yeterli olmayıp , sonuçta gidip yüzyüze tüm detayları görüşüp ilgili belgeleri imzalamanız akabinde kredinizi kullanırsınız.İnternet daha çok ön bilgi için kullanılmalı , ama tüm detayla yüzyüze görüşülerek son karar verilmelidir.

Faizsiz Kredi başvurusunda istenen belgeler: Her kredi başvurusunda olduğu gibi başvurduğunuz fimaya göre sizden bazı belgeler istenecektir. Sizden istenebilecek evrakları örnek olarak yazdık.Bazı firmalar bu belgeleri istemeyip , bazıları daha farklı evraklar isteyebilirler.Faizsiz Kredi başvurusunda istenen belgeler ile ilgili en doğru bilgiyi ,firmaların internet sitelerinden alabilrisiniz.

Gerçek kişiler için:İkametgah veya tüketici adına kayıtlı son 3 aya ait telefon, elektrik, doğalgaz veya su faturası ile  Kimlik Belgesi

Tüzel kişiler için: Ticaret Sicil Gazetesi (ortaklık yapısının görüleceği) , Oda Kayıt Belgesi (son 6 aya ait) ,İş telefon faturası (son 3 aya ait, şirket/ortak adına kayıtlı)

(Kredi onayına istinaden, 5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkındaki Kanun ve Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesine Dair Tedbirler Hakkında Yönetmelik gereği beyan edilen adresin doğruluğu; tüketici adına son 3 aydan birine ait telefon, elektrik, doğalgaz gibi bir abonelik faturası, ikametgah belgesi veya herhangi bir kamu kurumu tarafından verilen belgelerle (vergi makbuzu vs.) teyit edilir.)

Güncel Sıfır  Faizli Araç Kredisi Kampanyaları 2016

Güncel Sıfır  Faizli Araç Kredisi Kampanyaları ‘na örneklerimize geçelim.

  • BMW İkinci el sıfır faizli kredi kampanyası30 Nisan 2016 tarihine kadar Borusan Oto Şubeleri’ne gelin, BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobilinize 40.000 TL, 12 ay, %0 faiz imkanı ile sahip olun.
  • OPEL sıfır faiz kampanyası: 30.000 TL, 20 ay, 0 faiz kampanyası 16 Mart 2016 tarihinden itibaren tüm Insignia modelleri için geçerlidir. 30 Nisan’a kadar geçerli olan bu cazip kampanyayı kaçırmayın. Kampanya ile ilgili detayları Opel Yetkili Satıcılarından öğrenebilirsiniz.
  • OPEL sıfır faiz kampanyası 2: 20.000 TL  20 ay sıfır faiz kampanyası da Nisan Ayı sonuna kadar geçerli.
  • FORD sıfır faiz kampanyası: Ford Finans’ın bu 0 faizli araç kredi kampanyasında da Ford Transit & Tourneo Connect, Transit & Tourneo Custom, Yeni Transit, Transit & Tourneo Courier modellerine 24.000 TL, 24 ay, %0 faizli kredi imkanı ile sahip olabilirsiniz.

Biz örnek birkaç kampanya paylaştık Siz de güncel Faizsiz Kredi Kampanyaları reklamlarını takip ederek kendinize en uygun krediyi bulup faydalanabilirsiniz.

“Sonuç olarak 0 Faizli Kredi tüketici , esnaf , şirketler için gerçekten işleri kolaylaştıran , ödema şartları uygun ise yatırım yapmaya , Sıfır fazili araç kredileri sayesinde araç sahibi olmaya yarayan , Sıfır fazili konut kredileri ile evinin sahibi olabilen için gerçekten faydalı.Sıfır faizli Tüketici kredileri ne ulaşamasak bile , diğer ihtiyaçlarımız için kullanabileceğimiz bir kredi türü 0 Faizli Kredi.”

 

1 YORUM

  1. faizsiz kredi diye bişey yoktur. sadece bazı satış firmaları malını satmak için faiz almıyor gibi ama masraflarını karşılıyorlardır. yoksa sıfır faizli kredi nakit olarak almak istesek bulamayız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here