Ana sayfa Bankalar Bankacılık Sınavları

Bankacılık Sınavları

194
0

Birçok kişinin sabırsızlıkla beklediği 2016 bankacılık sınavları ve 2016 bankacılık sınav tarihleri konusunu sizler için araştırdık. 2016 yılı için Bankacılık sınavları yanında pek çok sitede adı geçen ancak net bilgi içermeyen sınavsız personel alan bankalar konusunu da incelemeye çalıştık.

Her insan okulunun bitimi akabinde elbette bir an önce bir işe başlayıp ayakları üzerinde durmak ister. Bizler de iş hedefi olarak bankalar bünyesinde değişik pozisyonlarda iş bulmak isteyenlere kısa bir bilgi vermek amacıyla bu yazıyı hazırladık.

2016 yılında  bir çok bankanın personel olarak farklı görevlerde çalıştırılmak üzere örneğin güvenlik görevlisi, şoför, takip memuru,  banko asistanı, servis görevlisi, , iç kontrolör gibi personel alımı yapması bekleniyor.

2016 yılında iş alacağı personel sayılarını açıklayan bankalar ve işe alınacak personel sayıları şu şekilde:

Hangi banka ne kadar personel alacak?

İşte 2016 yılında personel alacağını açıklayan bankalar ve  personel sayıları:

Ziraat Bankası   750 kişi, Garanti Bankası    2.000 kişi , Akbank    1.500 kişi , Finansbank    2.000 kişi , ING    230 kişi
Odeabank   350 kişi ,T-Bank   100 kişi ve Burgan Bank    100 kişi alım yapacak.

En doğru ve güncel bilgi için ilgili bankaların internet sitelerinden bilgi alabilirsiniz.Zaten bankacılık sınavı yapacak tüm bankalar, öncelikle kendi siteleri olmak üzere bir çok medya organı ile vatandaşa ulaşmaktadır.Tüm bu 2016 bankacılık sınavları için  ve bankalara iş başvurusu yapmak için ilgili bankaların internet sitelerine başvurmanız gerekiyor. Hemen hemen tümünde yine başvuru formu örneklerine de ulaşabilirsiniz.

Sınavsız personel alan bankalar konusu ise maalesef bir muamma. İlginçtir ki sınavsız personel alan bankalar diye arama motorlarında arama yaptığınızda bir çok sonuç çıkacak ama ne yazık ki ilgili siteleri açtığınızda pek de doyurucu bilgiye ulaşamamaktasınız.Hatta 2016 sınavsız personel alan bankalar da yazdığınızda, Bu yazıların hemen hemen hepsi de eski tarihli olup maalesef hem güncel değil hem de içi boş yazılardan ibaret. Bu durum gerçekten sinir bozucu. Bu yazıda en azından bu durumu bildirip, gereksiz arama yapıp zaman kaybından sizleri kurtarmak istedik.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here