Ana sayfa Bankalar İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

320
0

İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bu yazımızda sizlerle 2016 yılına girerken yayınlanan ihtiyaç kredisi kampanyalarını gözlemleyeceğiz. Pek çok bankanın yeni fırsatlarla sunduğu ihtiyaç kredileri, farklı bankalarda, farklı fırsatlarla karşımıza çıkmakta. Bu yazımızda 3000 TL’lik bir ihtiyaç kredisinin her bankada faiz oranlarını, taksit seçeneklerini ve ödeme planı seçeneklerini sunacağız. 2016 İhtiyaç Kredisi Kampanyaları süresince fırsatlarını yayınlayan bankaları, ve bu bankaların tüketici kredi faiz oranları 2016 yılı için ne durumda, yazımızda görebilmeniz mümkün.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

ING Bank, son zamanlarda yaptığı yatırım ve çalışmalarla bankacılık sektörünün öncü kurumlarından biri haline geldi ve Türkiye pazarında yerini sabitledi. 2016 Yılı İhtiyaç Kredisi Kampanyaları kapsamında, ihtiyaç kredi faiz oranları 2016 ilk kampanya için %1,34 faiz oranı ile kredilerini sunan ING Bank; oldukça uygun bir faiz oranına sahip. 9 Ay vade seçeneği ile, aylık 360,70 TL ödemesi olan bu kredinin dosya masrafı ise 15 TL gibi cüzi bir miktar. Siz de ihtiyaç kredisi arıyorsanız, bir ING şubesine gidebilir ve seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası  İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Türkiye İş Bankası, 2016 kapsamında ihtiyaç kredilerini %1,38 faiz ile vermiş durumda. Şu sıralar ING Bank’tan sonra düşünülebilecek ilk ihtiyaç kredisi bankası olan, İş’te; şubelere giderek başvuru yapmanız durumunda kişiye özel ödeme planları çıkarılması mevcut. Ayrıca, vadelerde herhangi bir faiz arttırımı da bulunmuyor!

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Akbank, İhtiyaç Kredisi anında koşabileceğiniz bir diğer banka olarak karşımıza çıkmakta ve ihtiyaç kredi faiz oranları 2016 başlangıç faizi olarak  %1,41 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sağlamakta. 15 TL’den başlayan dosya masrafı ücretleri ile, sabit tutulan faiz oranları, Akbank’ı da düşünülebilir bankalardan biri haline getiriyor. Siz de ihtiyaç kredisi istiyorsanız ve Akbank müşterisi iseniz, şubenizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Garanti  İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Garanti bankası, en yüksek faiz oranına sahip bankalardan biri ve bu listenin de en sonunda yer alan bankalardan bir diğerini oluşturmakta. %1,69 faiz oranı ile, maalesef pek de tercih edilecek durumda olmayan bankadan, son çare olarak ihtiyaç kredisi almayı tercih edebilirsiniz. Banka, 10.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi sağlayabilmekte.

Yazımıda, 2016 İhtiyaç Kredisi Kampanyaları kapsamında ihtiyaç kredi faiz oranları 2016 yılı için değerlendirilebilecek bazı bankaların, kredi miktarları ve buna karşın faiz oranlarını sunduk. Siz de bu karşılaştırmalara uyarak, kredinizi tercih ettiğiniz bankadan edinebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here