Ana sayfa Bankalar 2020 Tüketici Kredisi Kampanyaları

2020 Tüketici Kredisi Kampanyaları

399
0

2016 Tüketici Kredisi Kampanyaları kapsamında pek çok banka bu yıl kredilerini müşterileri ile buluşturmaya hazırlanıyor.Aynı zamanda tüketici kredi faiz oranları 2016 yılı için nasıl olacak herkes için merak konusu olmaya devam ediyor. İhtiyaç Kredisi olarak da bilinen tüketici kredisi, asıl amacı ihtiyaçları karşılamak ve var olan hayalleri gerçekleştirmek olan kredi tiplerinden bir tanesi. Gerçekleştirmek istediğiniz şey ne olursa olsun, her banka belli şartlarla size ihtiyaç yahut tüketici kredisi verebilmektedir. Bu sayede, ihtiyaçlarınızı yahut hayallerinizi 2016 Tüketici Kredisi Kampanyaları kapsamında, gerçekleştirebilir ve ödeme planlarınızı ayarlayarak, dönüşte; bu krediyi ödemeye başlayabilirsiniz.

2016 Tüketici Kredisi Kampanyaları

Bu yazımızda sizlerle Tüketici Kredisi veren kurum ve kuruluşlar hakkında konuşacak ve elimizden geldiğince açık bir biçimde, bankaların hangi şartlarda kredi verdiklerini aktarmaya çalışacağız. Ayrıntılı bilgileri bankaların müşteri hizmetleri bölümünden ya da herhangi bir şubesinden edinebilmeniz mümkündür.

İş Bankası 2016 Tüketici Kredisi Kampanyaları

İş Bankası, tıpkı konut kredilerinde olduğu gibi tüketici kredilerinde de pek çok şeyi kategorize etmiş durumda ve isteğinize göre kredi vermeye hazır. 2016 Tüketici Kredisi Kampanyaları kapsamında bu yıl pek çok müşteriyle buluşacak olan bu krediler, İhtiyaç, Eğitim, Emekli, Tüketici Destek, Arsa, 2/B, Faturalı alışveriş ve hatta Yat kredisi olarak dahi belirlenebilmekte. İhtiyacınıza uygun bir krediyi, uygun faiz oranları ile edinmek isterseniz, İş Bankası’nı arayabilir yahut herhangi bir şubesinden gerekli desteği alabilirsiniz.

TEB 2016 Tüketici Kredisi Kampanyaları

Türkiye Ekonomi Bankası da Tüketici Kredisi Kampanyaları kapsamında pek çok yeniliğe imza atmış durumda. bankanın tüketici kredi faiz oranları 2016 yılı için avantajlı gibi.Aylık azami olarak %1,45 faiz oranı ile, tüketici kredisi sunan bankada kişiye özel ödeme planları ve kişiye özel vade seçenekleri belirlenebiliyor. Sizler de TEB müşterisi iseniz, kolay bir şekilde tüketici kredisi sahibi olabilirsiniz.

Ziraat Bankası 2016 Tüketici Kredisi Kampanyaları

Ziraat Bankası, Tüketici Kredisi konusunda en iyi kurumlardan biri. Türkiye’nin en eski bankalarından biri olan Ziraat bankası, komisyonsuz, dosya masrafsız, neredeyse hiçbir ücret almadan tüketici kredisi vermekte. Şubeler üzerinden başvurusunu yapabileceğiniz bu tüketici kredisi, Ziraat Bankası tarafından veriliyor ve herhangi bir faiz oranı olmaksızın sizler, sonraki ay ödemelerini gerçekleştiriyorsunuz. Müşterileri olan yahut olmayan pek çok insana hizmet verme uğraşı içinde olan Ziraat Bankası Tüketici Kredisi, alanında en uygun teklifi sizler için sunmakta. Ayrıntılı bilgiyi ve başvuruyu şubelerine giderek yapabilmeniz mümkün.

Tüketici Kredisi Kampanyaları için tüketici kredi faiz oranları 2016 yılı açısından şimdilik uygun olacak gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here