Ana sayfa Akbank Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangileri?

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangileri?

719
0

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Kart aidatı, günümüzün en büyük dertlerinden biri ve özellikle bankacılık işlemlerinde, kredi kartı alımlarında, kart aidatı olmayan kredi kartları genelde tercih edilebilir durumda. Bugün sizler için  herhangi bir kart aidatı almayan bankalar ve aidatsız kredi kartı ürünlerini sunduk. Makalemizden yararlanarak kart başvurularını yapmanız halinde, herhangi bir kart aidatı ödemeyen kartlar edinebilirsiniz.

Akbank Axess Free Aidatsız Kredi Kartı

Bir Akbank ürünü olan Axess, tamamı ile ücretsiz kredi kartı ile sahneye çıkan ilk kredi kartı ürünü olarak karşımızda. Tüm Axess özelliklerini içerisinde bulunduran kartta taksit ve öteleme seçenekleri de mevcut olduğundan, düşünülebilir bir kredi kartı.

Yapı Kredi World Eko Kart Aidatsız Kredi Kartı

Yapı Kredi’nin kredi kartı markası World; geçtiğimiz senelerde çıkan ürünü World Eko kart ile diğer ekonomik kartlarla rekabete olabildiğince ivme kazanarak girdi. Zira, çıktığı ilk günden beri aidatsız ve masrafsız bir kredi kartı sloganı ile; yükselmeye devam ediyor. Özellikle Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı ürünleri, oldukça sevilerek kullanılıyor zira yapılan kampanyalar alelade değil; kullanıcılarını memnun etmek adına yapılıyor.

Finansbank Fix Card Aidatsız Kredi Kartı

Finansbank, özellikle çatısı altında bulunan masrafsız bankacılık sistemi Enpara ile, büyük bir ivme yakalayan; günümüzün en büyük bankalarından biri. Geçtiğimiz günlerde de büyük bir satın alınma ile karşılaşan bankanın, önümüzdeki günlerde akıbeti şimdilik bilinmiyor ancak; Fix Card aracılığı ile masrafsız ve aidatsız bir kredi kartı kullanımı sağlayabileceğinizi biliyoruz. Temassız özelliği, parapuan toplayabilme ve elbette geniş taksit seçenekleri ile oldukça güzel özellikleri bulunan Fix Card’ı tüm Finansbanklardan alabilirsiniz.

Odeabank Bank’O Card Aidatsız Kredi Kartı

Odeabank’ın geçtiğimiz yıllarda bankacılık sektörüne hızlı bir adım attığını biliyoruz. Özellikle Axess kartın özelliklerini telif aracılığı ile kiralaması oldukça büyük yankı uyandırmıştı. Bank’O Card ile, masrafsız ve aidatsız; hem de Axess’in tüm özellikleri ile karşımıza çıkan Odebank; ürünü ile kredi kartı kullanıcılarında güzel bir şaşkınlık yarattı. Zira, hiçbir kullanıcı Odeabank gibi bir bankanın, daha ilk yıllarından bu kadar donanımlı olabileceğini, tahmin etmiyordu. Siz de, Bank’O Card ile masrafsız ve aidatsız kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Kart aidatı almayan bankalar hakkındaki bu yazımızın ardından yeni kredi kartı taksit sayıları konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here