Ana sayfa Garanti Bankası 4440333 Nerenin Telefonu, Kim

4440333 Nerenin Telefonu, Kim

942
0

           4440333  Garanti bankası müşteri hizmetleri bir tuş kadar yakın.Bir çok bankadan müşteri hizmetlerine ulaşmak ve oradan müşteri temsilcisine aktarılmak o kadar uzun ve zorlu bir iş oldu artık.Kısacası işkenceli bir hal aldı bu durum.Ancak garanti bankası sistemi o kadar kolay ki.

Garanti BBVA Bankası Müşteri Hizmetleri

            444 0 333 ALO GARANTİ ile dilediğiniz an dilediğiniz yerde müşteri hizmetlerine ulaşabilir, her türlü bankacılık işlemlerinizi, tüm cevap almak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. 4440333 ile Sesli yönlendirme işlemi ile hiçbir tuşa basmadan zahmetsizce yararlanabileceğiniz bu sistem sayesinde sadece konuşarak tüm bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Dönem borcu, kredi kartı bakiyesi, kartla ödeme yapma, hesap bakiyesi öğrenme, dönem içindeki hesap hareketleri ve daha bunlar gibi birçok işlemi müşteri hizmetlerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. ALO GARANTİ’NİN bize sağladığı bir çok kolaylıklar vardır. Örneğin; her gün 7/24 telefonunuzun olduğu her yerde rahatça ulaşabilir, müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.Tüm bankacılık işlemlerini (para çekme hariç) bir telefonla halledebilirsiniz.Tüm operatörleri kullanarak 444 0 333 ya da 0850 222 0 333 numaralı telefonlardan garanti bankasının müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Haklı müşteri hattına bağlanıp kredi kartı başvurusu. kredi kartı limit artırımı, nakit avans itirazı, yıllık üyelik ücreti, hesap işletim ücretleri ve benzeri tüm konularla gerçekçi ve samimi cevaplar bulabilirsiniz. HAKLI MÜŞTERİ HATTI‘nın numarası ise 444 0 338 dir. 4440338 numarası Garanti bankasının sadece haklı müşteri numarası olup müşteri hizmetleri numarası değildir. Garanti müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 333 no’lu telefonu tuşlayarak;

Menü ağacında; 0 tuşladığınızda kayıp, çalıntı kart ve şüpheli işlem bölümüne

  1. tuşladığınızda kart işlemleri bölümüne
  2. tuşladığınızda bankacılık işlemlerine
  3. tuşladığınızda internet şubesi ve cep şubesi bölümüne
  4. tuşladığınızda kampanyalar bölümüne
  5. tuşladığınızda diğer garanti hatları bölümüne
  6. tuşladığınızda deustce bölümüne
  7. tuşladığınızda İngilizce bölüme ulaşabilirsiniz.

İster HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338 arayın, isterseniz  444 0 333 ALO GARANTİ arayın, İhtiyacınız olan bölümün numarasına tuşlayarak müşteri hizmetleri müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz ve hangi işlemi yapmak istiyorsanız sorularınızı, isteklerinizi, şikayetlerinizi ilgili birimle görüşebilir istediğiniz cevapları alabilirsiniz. 4440333  yani ALO GARANTİ müşteri hizmetleri bugüne kadar bir çok alanda Amerika, Afrika, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinden sayısız ödül kazanmıştır. En iyi çağrı merkezi dalındaki kategoride altın madalya ödülü almaya hak kazanmıştır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here