Ana sayfa Kredi Kartları Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

403
0

Son birkaç yıldır tüketicilerin mahkemeler yoluyla kredi kartı aidatlarını geri almak için başvuru yapması aidatsız kredi kartı veren bankaların çoğalmasına sebep olmuştur. Fakat bankalar bu hizmetlerini sunarken bonus, mil veya puan kazandırma hizmetlerini ya azaltarak ya da tamamen ortadan kaldırarak bir şekilde finansal olarak kompansate etmeye çalışmaktadır.

Aidatsız kredi kartı ile alış veriş yapmak isteyenlerin başvurduğu “aidatsız kredi kartı veren bankalar“ı incelemek istedik.

Dilerseniz birkaç bankanın kredi kartlarını ve özelliklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Son çıkarılan yasalarla aidatsız kredi kartı kullandırmak bankalar için bir zorunluluk haline getirilmiştir. Ama bunlardan en avantajlı olanlarını sizler için derledik.

Garanti Bankasının sunduğu Bonus Fleksi Kart ile yıllık aidat ücreti ödemek zorunda kalmazsanız. Bonus kazanımı her alışverişte mümkün olmakla birlikte yıllık olarak 50 TL bonus limiti konmuştur. Faiz oranları diğer kartlarla kıyaslandığında aynı olmakla birlikte kartın diğer bir özelliği olan asistanlık hizmetlerinin de devre dışı bırakıldığını da belirtmekte fayda var.

Odeabank Bank’o Card ise aidatsız olmakla birlikte diğer kredi kartlarında yapabileceğiniz taksitli alışveriş, nakit avans, yurt içi ve yurt dışı internet alışverişi gibi her türlü avantajdan yararlanabilirsiniz.

İş Bankası hizmeti olan Maximum kart da aidatsız kredi kartı hizmetlerinden biri olabilmekle birlikte bu kartla yapılan ekstra indirimli kampanyalardan, müzekart özelliğinden, havaalanı indirim hizmetlerinden ve temassız ödeme özelliklerinden faydalanamıyorsunuz.

Bu bilgilerin yanında güncel bilgi olarak şunu paylaşmakta da fayda görüyoruz. Aidatsız kredi kartı bundan böyle daha da cazip hale getirilecek gibi görünüyor çünki aidatsız kredi kartı olanlar taksitli alış veriş işlemi yapamazken tasarıya göre aidatsız kredi kartı da kısa vadeli de olsa taksit özelliği kazanacak.Taksitli aidatsız kredi kartı‘nın da ilgi göreceği bekleniyor.

Eğer siz de geçmişte kredi kartı aidatlarından muzdarip iseniz ayrıntısıyla yazdığımız Kredi kartı aidatını geri almak için başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here