Ana sayfa Akbank Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

511
0

Ülkemizde bir Akbank iştiraki olarak 10 sene kadar önce piyasaya çıkan Axess kredi kartları günümüzde hayli yaygın kullanım alanı olması ve çeşitli avantajlar sunması sebebiyle en çok tercih edilen kredi kartı olma özelliğini taşımaktadır.

Eğer sizde Akbank Axess Kredi kartı başvurusu yaptıysanız genel olarak en geç bir hafta içinde sonucu size bildirilir. Kaldı ki sizinle hala iletişime geçilmemişse, başvuru sonucunuzu öğrenmenin birkaç yolu vardır. Bunların en başında size en yakın bir Akbank şubesine gitmek ve gerekli bilgileri vererek görevliden başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz.

İnternetten kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek

Online olarak da Axess kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken buraya tıklamak ve gerekli alanları doldurmaktır. Bu alanlar Vatandaşlık numaranız ve size ait cep telefonu numaranızdır.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucunu ÖğrenmeAyrıca Akbank müşteri hizmetleri numarası 444 25 25 numaralı hattan da müşteri hizmetleri yetkilisine gerekli bilgileri verdiğiniz takdirde başvuru sonucunuzun değerlendirme aşamasında olup olmadığını, değilse olumlu ya da olumsuz olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sizde Axess ayrıcalıklarından ve fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız size gelen en uygun şekilde Axess kredi kartı başvurunuzu yapın ve yukarıda anlattığımız yöntemlerle başvuru sonucunuzu takip edin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here