Ana sayfa Akbank Axess Kredi Kartı Kampanyaları

Axess Kredi Kartı Kampanyaları

427
0

Ülkemizde Akbank’ın hizmete soktuğu Axess Kredi Kartı avantajlarıyla da hayli popüler ve dikkat çekici bir kredi kartı olma özelliğini taşıyor. Yazımızın devamında bu kredi kartı kampanyalarından birkaçından söz edeceğiz.

Öncelikle Axess kredi kartı başvurusu yapıp onaylanan Akbank müşterileri arasında 15 Mayıs ve 15 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak çekilişle birlikte 2 şanslı Axess sahibi Mini Cooper kazanabilecek. Axess, Wings, Free ve Axess Business Kart başvuruları dikkate alınmakla birlikte ek ve sanal kartlar kampanyaya dahil olmayacak.

Axess Kredi Kartı KampanyalarıHer ay BMW Kazanma Şansı

Axess ile yapacağınız her 10 TL’lik alışverişte kazanacağınız çekiliş hakkıyla her ay BMW 116i kazanma şansı elde edeceksiniz. Bu çekiliş özelliği ayrıca kayıt gerektirmemektedir. Ayrıca alışverişlerden elde edeceğiniz chip paralarla da 1 chip-para=1 TL olacak şekilde bedava alışveriş de yapabileceksiniz.

Her ay Akbank Axess müşterilerine özel kampanyalalar da ekstra chip-para kazanabilir ve dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Axess ile 50 TL’ye varan bedava Chip-Para

12 Haziran 2015’e kadar yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri market ve alışveriş harcamanızdan sonra yapılacak her 100 TL ve üzeri aynı alışverişlerinizde 10 TL değerinde chip-para hediye edilmektedir. Toplamda ise 5 defa yani 50 TL değerinde chip-para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. İlk yapılan harcamanın kampanyaya dahil olmadığını da hatırlatmakta fayda var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here