Ana sayfa Akbank Bedelli Askerlik Kredisi

Bedelli Askerlik Kredisi

846
0

Aralık 2014 başlarında bakanlar kurulu toplantısında alınan bir kararla bedelli askerlik yasası yürürlüğe konulmuş oldu. Bu yasa kapsamında 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle 27 yaşını doldurmuş askerlikle yükümlü Türk Vatandaşları 18 bin TL karşılığında bedelli askerlik yasasından yararlanabilecek.

Yaklaşık 700 bin vatandaşımızı ilgilendiren bu haberle birlikte bankalar da hızla bir çalışma başlatarak bedelli askerlik kredisini tüketicilerin hizmetine hızla sundu. İşte bu bankalardan ve sundukları kampanyaların ayrıntılarından birkaçına değinmek gerekirse:

Bedelli Askerlik Kredisi Nasıl AlınırING Bank Bedelli Askerlik Kredisi

Yüzde 1.14 faizle ve maksimum 36 ay vadeyle 18 bin TL tutarında kredi kullandırmaktadır. Aylık taksit tutarı ise 653 TL olarak hesaplanmıştır. ING Bank şubelerine giderek ihtiyaç kredisi türünde olan bu krediyi kullanmanız mümkün.

Akbank Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası

Yine benzer olarak 18 bin TL tutar için Akbank 36 ay vade ve 640 TL taksit imkanı sunmakla birlikte 3 ay geri ödemesiz bir bedelli askerlik kredisi imkanı sunarak nispeten rakiplerinin bir adım önünde değerlendirilebilir.

Denizbank Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası

18 Bin TL tutar için Denizbank da en fazla 36 ay vade ile aylık taksit tutarı 648 TL olacak şekilde vatandaşlarımız için kredi imkanı sunmaktadır. Tabii bu noktada vade sayısını seçmek tüketicilerin elinde olmakla birlikte düşen vade sayısı oranın daha az faiz ve masraf alınacağı da unutulmamalıdır.

Hemen hemen çoğu banka bedelli kredisi vermekle birlikte en öne çıkanlarını sizler için derledik.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here