Ana sayfa Bitcoin ve diğer sanal paralar Binance referans kazancı

Binance referans kazancı

818
0

Cripto para borsalarından biri olan ve düşük işlem ücretiyle bilinen binance.com aracılığı ile siz de bitcoin , ethereum ve diğer bir çok alt coin türlerinden alabilirsiniz. Binance Üyelik ile ilgili sorulardan biri ile başlayalım.

Binance referans kazancı yüksek mi?  Referansla üye olursam kazanır mıyım?

Binance borsasında yapılan her işlem başına 1000’de 5 komisyon alınmaktadır. Alım ya da satım , dönüştürme gibi işlem başına alınan bu komisyon biance.com un hesabına yatar. Komisyon oranını kısaca anlatırsak siz  1000 TL’lik bir coin alımında 5 TL’si binance.com’a gidiyor. Bir başkasının referans linkiyle kayıt olduysanız sizden yine aynı oranda komisyon kesiliyor. Referansla üye olmanız sizden komisyon kesilmesine engel olmuyor. Binance Referans ile üye olsanız da  1000 liralık bir coin alımında 5 TL komisyon kesiliyor.

Peki Binance Referansla üye olmak gerekli mi?

Referanssız linkle üye olursanız yapılan işlem başına alınan 1000’de 5’lik komisyonun tamamı Binance.com hesabına gelir olarak gider. Referanslı linkle üye olursanız  sizin yaptığınız işlemden kesilen 1000’de 5’lİk komisyonun yarısı yani 1000’de 2,5 lik kısmı Binance.com’a giderken , yarısı da sizin kayıt olurken başkasından aldığınız kişinin hesabına gider. Yani referans linkiyle üye olduysanız 1000 liralık yaptığınız işlemin 2.5 TL’si referanslı üye olduğunuz kişinin hesabına yansır.Bu işlemde sizin herhangi bir kaybınız olmaz. Sadece birinin referansıyla kayıt olursanız  referans linki aldığınız kişiye de kazandırmış olursunuz.

Kısacası sizin işlemlerden alınacak ücretin tamamı binance.com’ a gitmeyip bir üyeye gider. Siz de üye olcak kişilere referans numaranızı verirseniz siz de arkadaşınızın yaptığı işlemler için binance.com’un alacağı komisyonun yarısını kazanırsınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here