Ana sayfa Kampanyalar Birevim Araba Nedir? Birevim Araba Kampanyaları

Birevim Araba Nedir? Birevim Araba Kampanyaları

309
0

Birevim ülkemizde tasarruf sistemiyle insanların taşınmaz mal veya araç alımına hizmet veren bir tasarruf firmasıdır. Değişen yasa sonrasında hizmet vermeye devam eden birkaç şirketten birisi olmuştur. Birevim önceliği insanların ev sahibi olmasına imkân tanıyan bir yapıya sahip olmakla birlikte aynı zamanda araba almak isteyenler için de hizmet vermektedir.

Bu hizmetten yararlanılabilmesi için öncelikle sistemin sunduğu avantajları öğrenmeniz gerekiyor. Faizsiz ve uzun vadeli ödeme koşullarının yanında hemen teslim imkânı sunulmuyor. Tercih edeceğiniz kampanya yöntemine göre belirlenen tarihte ev veya araba sahibi olmanıza imkân tanınıyor.

Ülkemizin birçok noktasında bulunan şubeleri veya müşteri hizmetleri hattı üzerinden başvuru yapılmasına imkân veriliyor. Bu sistemden yararlanmak için katılımcılardan organizasyon ücreti peşin olarak alınıyor. Ardından iki taraflı yapılan sözleşme ile bu büyük aileye insanlar dahil ediliyor. Kura çekimi ile rahatça ödeme koşulları belirleniyor ve arabayı hangi tarihte alacağınızın bilgisi sizlere ulaştırılıyor. Birevim araba almak isteyenlere çok çeşitli kampanyalar sunuluyor.

Birevim Araba Kampanyaları

Birevim üzerinden araba almak isteyenlere çok farklı koşullar ile araba alma şansı sunuluyor. İster kullanmak için isterseniz de işiniz için araba alma başvuru yapmanıza imkân tanınıyor.

  • Araç Finansmanı
  • Ticari Araç Finansmanı
  • Motosiklet Finansmanı

Bu üç yöntem ile motorlu araç alımına imkân tanınıyor. Bu farklı yöntemlerin olması insanların daha doğru ve kişiye özel tercih yapmalarına olanak sağlıyor. Bu kampanyaların tamamını peşinatlı veya peşinatsız olarak tercih etmeniz mümkün kılınıyor. Peşinat ödemek isteyenlerin hızlı bir şekilde arabalarına ulaşma şansı sunuluyor. Ödeme miktarında peşinatlı veya peşinatsız olmasının hiçbir farkı bulunmuyor. Peşinat ödeyenler teslimat tarihini daha erkene alma şansına sahip oluyorlar.

Kişisel özel olarak sunulan araç finansmanı sunuluyor. Ödeme miktarınızı yani aylık ödeme tutarınızı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bu miktarı doğru şekilde belirleyen birisi rahat bir şekilde araba sahibi olacakları tarihi de belirliyorlar. Bunun dışındaki tüm başvurular için direk olarak şubeye gidilebileceği gibi isteyenler telefon üzerinden müşteri hizmetleri de arayarak başvuru yapabilirler.

Kaynak:https://www.pesinatsizev.org/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here