Ana sayfa Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

462
0

Bankalar borç kapatma kredisi adı altında tüketici kredisi hizmeti vermektedirler. Bu tür kredileri alırken borcu borçla kapatmanın biraz zaman kazanmak ve borcunuzu uzun vadelere yaymak için iyi bir fırsat olduğunu da belirtmeliyiz.

Borç Kapatmak İçin Kredi

Eğer ödeyemediğiniz bir tüketici kredisi veya kredi kartı borcunuz varsa ve yasal takip sürecinden muzdaripseniz genelde büyük çaplı ve sermayeli bankalar diyebileceğimiz türden bankalara giderek müşteri hizmetleri yetkilisiyle veya şube
müdürüyle irtibata geçerek sıkıntınızı direk anlatmakta fayda var.

Bu bankaların başında Garanti Bankası, İş Bankası veya Vakıfbank gibi kurumsal bazda ve finansal piyasalarda hayli sağlam yapılı olanlarını araştırmakta yerinde olacaktır.

Tüketici kredileri bankalar arasında oldukça rekabetçi bir finansal emtia olarak hayli önemli bir yer tutmaktadır. Böylesine bir ortamda bankalar nispeten daha çok müşteri kazanmak adına her zaman kampanyalar düzenlemektedirler.

Borç kapatma kredisi vermek de bankaların yeni müşteri kazanmaları adına iyi bir kampanya çeşididir. Bankalar bu tür kampanyaları kamuoyu nezdinde yapmasalarda şubelerinin inisiyatif alarak bunu gerçekleştirme imkanına sahiptirler.

Sonuç olarak bankaların şubelerine gidip şansınızı denemekte fayda var. Birebir ve doğru bir iletişimle nakit ve borç sorununuzu aşmak aslında bilindiği üzere hiç de zor değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here