Ana sayfa Nedir Borç Transfer Kredisi Nedir?

Borç Transfer Kredisi Nedir?

270
0

Borç Transfer Kredisi Nedir?

Bu yazımızda sizlere 2016 borç transfer kredisi hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

Çevrenizde daha önce 2015 te  kredi kullanıp, 2016 yılı borç transfer kredisi kullandım borcumu tek bankada toplayıp ödedim diyenler olmuştur. Borç transfer kredisi adından da anlaşıldığı gibi borçlarınızı transfer etmek için çekilen kredi türüdür. Bir bankada kredi borcunuz diğer başka bir bankada farklı kredi borcunuz varsa, ya da bir bankada kredi borcunuz diğer bankada kredi kartı borcunuz varsa bunları birleştirmek için çekebileceğiniz krediye borç transfer kredisi denilmektedir.

Daha detaylı anlatmak gerekirse örneklerle açıklayalım.

Örneğin Denizbank’a 3000 TL kredi borcunuz var. Garanti bankasında ki kredi kartınıza da 2000 TL kredi kartı borcunuz var. Bunları birleştirip tek çatıda toplamak için çekeceğiniz kredi türüdür. Dilerseniz borcunuz olan bankaya başvuruda bulunabilir, diğer borcunuza da o bankaya aktarabilirsiniz. Dilerseniz de hiç borcunuzun olmadığı farklı bir bankadan direk borç transferi için kredi çekebilir, sadece o bankaya borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Bankalar “borç transfer kredisi” olarak belirli aralıklarla “kampanyalar” düzenlemektedir. Bu kampanyalardan en çok tercih edilen ve en cazip faiz oranları sunanlarını sizler için araştırdık. İşte bu kampanyalardan bazıları…

Finansbank Borç Transfer Kredisi

Finansbank borç transfer kredisi için 36 ay vade sunuyor.  Transfer edebileceğiniz kredi türleri ise; İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi ve Kredi Kartı. Transfer edemeyeceğiniz kredi türleri ise; Konut Kredisi, Kredili Mevduat Hesabı ve Finansbank’ta yer alan diğer borçlarınız.

Odeabank Borç Transfer Kredisi

Odeabank’ta borç transfer kredisi için maksimum 36 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Toplam çekebileceğiniz borç transfer kredisi miktarı ise 15.000 TL’dir. Odeabanka bütün kredi türlerinizi transfer edebilirsiniz.

Denizbank Borç Transfer Kredisi

Borçlarınızı transfer edebileceğiniz bir diğer banka ise Denizbank. Denizbank borç transfer kredisi için maksimum 50.000 TL kredi seçeneği sunmakta. Borç transfer kredisi için vade ise maksimum 36 ay vade şeklinde sunulmaktadır.

Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize borç transfer kredisi hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştık. Umarız işinize yarayacak bilgiler sunabilmişizdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here