Ana sayfa Haberler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cep Telefon Numarası Kaç?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cep Telefon Numarası Kaç?

1983
0

İşe ihtiyacı olan, maddi yardıma, tedavi desteğine, haksızlığa uğrayan herkesin direk görüşme talebinde bulunduğu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın telefon numarası sorgulanıyor. Günümüz dijital dünyasının her aranılanı bulunan internet sayesinde telefon ile ulaşım sağlayabileceğini düşünün kişilerin sayısı binlerce. Ancak telefon numarası ile ulaşım sağlayamasanız da sizleri dinleyen bir kulağının olduğu, her yerde gözünün olduğu da bir gerçek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cep Telefon Numarası

1954 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Recep Tayyip Erdoğan aslen Rizeli. Siyasi yaşamının yanı sıra yaklaşık 13 yıl futbol oynamış biri olarak uzun yıllardır ülkenin başı. Bu konumu itibariyle ihtiyacına çare olması açısından bir çok kişi devlet büyüklerinden elde edemediği ihtiyacını direk Cumhurbaşkanından etmek istiyor. Bu durumda ulaşımı sağlayacak en kısa yol telefon. Bu nedenle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın telefon numarası aranıyor. Sayın cumhurbaşkanına telefon ile ulaşmanız zor. Ancak ulaşılamaz da değil. Zira bunun örneklerini yıllardır medya ve sosyal medyadan takip ediyoruz. Bunun yanında ulaşım ile taleplerimizi iletebileceğimiz en önemli etken internet ve buna bağlı olarak tüm kurumlara ulaşım sağlayan Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER). Buradan da ihtiyacınıza ve diğer taleplerinize dair isteklerinizi iletebiliyorsunuz. Bu anlamda Sayın Cumhurbaşkanı her talebe yetişemese de bir çok vatandaşı da geri çevirmediği biliniyor.

Recep Tayyip Erdoğan’ın Telefon Numarası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cep telefon numarası kimseye verilmiyor. Ancak telefon ile Cumhurbaşkanlığına ulaşım sağlayabilir ve talep oluşturabilirsiniz. Bu manada Cumhurbaşkanlığı santral numarası 0 312 525 55 55 ve Faks numarası da 0 312 525 58 31. Bu numaralar ile ulaşım sağlayamaya çalışabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Posta Adresi

Telefon yerine posta ile ulaşım sağlamak isteyen kişiler Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, 06560, Beştepe Ankara adresinden ulaşım sağlamaya çalışabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here