Ana sayfa Bankalar Denizbank Açıkdeniz para card

Denizbank Açıkdeniz para card

504
0

Deniz Bank Açık Deniz

Deniz Bank ülkemizde hizmet vermekte olan en büyük bankalardan biridir. Banka uzun bir süre boyunca yerli banka olarak faaliyet göstermiş, daha sonra ise bir Rus bankasına satılmıştır. Dolayısıyla şu anda Deniz Bank bir Rus bankasıdır. Eğer bu bankadan maaş kartı alır ya da hesap açtırırsanız sizlere bir para card verilir. Para card garanti bankasının da kullanmış olduğu bir sistemdir. Bunun en güzel özelliği ise sizlere 500 lira kadar eksi bakiye fırsatı tanınmasıdır. Örnek verilecek olursa eğer sizler bir bilgisayar almak istiyor ve bunu da hesap kartından ödemeyi düşünüyorsanız, hesabınızda 1000 lira varsa ve bilgisayar da 1500 liraysa Açık Deniz özelliği devreye girer ve bu sayede eksi bakiyenizi de kullanarak bilgisayarı satın alabilirsiniz. Bu başka bankalarda yapılabilen bir işlem olmamakla beraber Deniz Bank’a mahsustur.

Deniz Bank Kredi Kartı

Deniz Bank kredi kartı Bonus ibaresi taşıyan bir kredi kartıdır ve bu özelliği sayesinde de birçok kişi tarafından tercih edilir. Kartın tek kötü yanı senelik 72 lira olan kart aidatıdır. Bu aidatı geri almak için tüketici mahkemelerine başvurmanız gerekir. Başvuru sonucunda verdiğiniz aidatı geri alabilirsiniz. Deniz Bank kredi kartı sayesinde birçok ürünü ya da hizmeti taksitli şekilde satın alabilirsiniz. Kartın Bonus kart olması bunda en temel etkendir. Aynı zamanda harcama yaptıkça Bonus puanı birikir ve bu puanları da istediğiniz zaman harcama yaparak kullanabilirsiniz. Harcama yapmadığınız zaman ise bakiyenize artı olarak eklenir.

Deniz Bank Kredi Kartı İptaline 50 Lira Bonus

Denizbank kredi kartınızı iptal etmek istiyorsanız bunu müşteri temsilcisini arayarak yapabilirsiniz. Fakat Deniz Bank müşteri kaybetmemek için kartının iptalini isteyen kişilere 50 TL Bonus vermektedir. Bu Bonus sayesinde bedava olarak alışveriş yapabilirsiniz. Bu teklifi kabul ettiğinizde altı ay boyunca kartınızı kapattırmama konusunda da söz vermiş olursunuz. Eğer kullanmadığınız ve aktif etmediğiniz kartlar varsa bu yöntemi deneyerek 50 lira Bonus alabilir, bedava alışveriş keyfi yapabilirsiniz. Bunun için müşteri temsilcisini aramanız yeterli olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here