Ana sayfa Bankalar Denizbank EFT Havale Ücretleri Ne Kadar?

Denizbank EFT Havale Ücretleri Ne Kadar?

491
0

Denizbank EFT havale ücreti, bankanın belirlediği saatler dışında EFT yapılmasına, işlem türüne, miktara, kullanılan yönteme bağlı olarak değişmektedir. Banka, işlem ücretlerinde değişiklik yaptığında müşterilerine bildirimini yapmamakla birlikte, internet bankacılığı üzerinden işlem ücretlerini güncellemektedir. Sürekli olarak EFT havale yapan müşteriler, bankanın internet bankacılığı sitesine girerek Bireysel bankacılık-Ürün ve Hizmet Ücretleri-Komisyon ve Ücretler adımlarını takip ederek, güncel EFT ve havale ücretlerini takip edebilmektedir.

Havale Çeşitleri ve İşlem Ücretleri

Denizbank EFT havale ücreti kullanılan işlem kanalına ve işlem miktarına bağlı değişken olmaktadır. Şubeden yapılacak havalelerde hesaptan hesaba 2,38 TL- 50 TL arası işlem ücreti alınır. Hesaptan isme, kasadan hesaba, kasadan isme, havale işlem ücretleri de aynıdır. Şubeden verilecek düzenli havale talimatında, 0.5-12,5 TL arasında işlem ücreti tahsil edilmektedir. İnternet ve mobil bankacılıkta, hesaba ya da isme havale ücreti 0,5-12,5 TL arasındadır. Çağrı merkezinden hesaba havale işlemi 2.5-50 TL arasında işlem ücreti ödenmesini talep ederken, isme havale için ödenecek işlem ücreti de 2,5-50 TL arasındadır. Aynı şekilde hesaba ya da isme ATM üzerinden havale işlemi ücreti 1-25 TL arasındadır. KİOSK ile yapılacak havale işlem ücreti 0.5-12,5 TL arasındayken, e-KİOSK ile yapılacak havalenin işlem ücreti 1-25 TL arasındadır.

Okunmalı : Günlük EFT Limiti Yükseltme

EFT Çeşitleri ve İşlem Ücretleri

Denizbank EFT havale ücreti işlem saatine bağlı olarak EFT işlemlerinde değişiklik gösterir. Şube üzerinden hesaptan EFT ücretleri 4,75-100 TL arasındayken, geç EFT’de 7,14-150 TL arasında ücret talep edilir. Hesaptan düzenli EFT talimatında işlem başına 1-25TL ücret talep edilmektedir. Başka bankalara yapılan altın EFT’sinde işlem ücretleri 2,3-5,75 TL arasındadır. İnternet şubesinden yapılacak her türlü EFT işlemi için işlem ücreti 1-25 TL olarak belirlenmekle birlikte, geç EFT için işlem ücreti 1,5-37,5 TL olarak belirlenmiştir. Telefon bankacılığından yapılacak olan her türlü EFT işleminin ücreti ise 5-100 TL aralığında olmakla birlikte, geç EFT için talep edilen işlem ücreti 7,5-150 TL aralığındadır. KİOSK ile EFT işlem ücreti 1-25 TL, e-KİOSK ile EFT işlem ücreti 2-50 TL’dir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here