Ana sayfa Denizbank Denizbank Kesin Onaylı Kredi

Denizbank Kesin Onaylı Kredi

695
1

Genellikle bankalar SMS aracılığıyla veya form doldurma yöntemiyle ön onay için kredi talebini almaktadır. Ama Denizbank kredi başvurusu yaptığınız da kredi onayınız kesin olarak size iletilir.

Taşıt kredisi, konut kredisi veya bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak istediğinizde kredim boşluk TC kimlik numaranızı 3280’e göndererek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Tabii kesin onaylı kredi derken, her başvurunun kesin onaylanacağı anlamı çıkarılmamalıdır.

Denizbank Kredi BaşvurusuSadece uygulamada bankalar krediniz onaylanmıştır mesajıyla bir ön onay verdiğini ve bunun için şubeye gitmeniz gerektiğini müşterilerine hatırlatırlar. Ama Denizbank kredi başvurunuza cevaben onaylanmıştır ifadesini kullanmışsa kesin onaylandığı anlamını taşır. Tabii kendi sistemlerinde veya sizinle ilgili eksik bilgiler var ise de bunu öğrenmek için herhangi bir Denizbank şubesine gitmenizi istemeleri gayet doğaldır.

Denizbank cebimde kredi özelliğiyle diğer bankalardan farklı olarak finansal kredi ihtiyacı duyanların kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşabileceği bir platformu hizmete sokmuş bulunmaktadır. Siz de her türlü ihtiyacınız için nakit ihtiyacınızı 3280’e kısa mesaj yoluyla uygun formatta Denizbank’a iletebilir ve yaşadığınız mali problemleri çözebilirsiniz.

1 YORUM

  1. Benim acil olarak 45.000 bine ihtiyacım var aylık 1500 tl ödeme yaparım her ay düzenli olarak öderim yardimci olursaniz sevinirim bu numaram 0506 717 16 64

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here