Ana sayfa Denizbank Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank Kredi Başvurusu

438
0

Son birkaç yıldır aktif reklam tanıtımları ve uygun kampanyalarıyla Denizbank ürünleri hayli cazip olanaklar sunmaktadır. Eğitim kredisi, sağlık kredisi, evlilik ve tatil için kullanabileceğiniz çeşitli kredi imkanlarıyla ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tüketici kredilerinin hepsi Denizbank’ta mevcut.

İnternetten Kredi Başvurusu

Denizbank online kredi başvurusu yapmak oldukça kolay ve hızlı. Bunun için buraya tıklamanız ve TC kimlik numaranız ile size özel telefon numaranızı sisteme girmeniz yeterli. En kısa zamanda müşteri hizmetleri yetkilisi sizinle iletişime geçecek ve ayrıntılı olarak bilgi alışverişi yapabileceksiniz.

Denizbank Kredilerine BaşvuruSMS ile Kredi Başvurusu

Eğer cep telefonuyla kredi başvuru yapmak isterseniz kredim boşluk TC kimlik numaranızı içeren mesaj metnini 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Ön onay verildikten sonra size en yakın Denizbank şubesine gelmeniz istenecek ve ön onay koduyla başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Ayrıca uygun bir gelir belgenizle ve iyi bir finansal geçmişinizle herhangi bir Denizbank şubesine gidip istediğiniz kredi türü için başvuru yapmanız mümkün. Denizbank müşteri hizmetleri 444 0 800 hattını arayarak veya bu linke tıklayarak Denizbank bireysel kredi örnek faiz ve ödeme tablolarına da göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here