Ana sayfa Genel Drone Kredisi

Drone Kredisi

1144
0

Drone’lar artık hayatımızın içinde hemen hemen her yerde görmeye alıştığımız ,  gördüğümüz de de artık eskisi kadar yadırgamadığımız bir cihaz. Fiyatları , elde yapılanlara göre biraz daha yüksek olsa da Drone almak için de (Özellikle Belli markalar) hayli yüksek meblağlarda paraya ihtiyaç olacağı kesin. Tabi size de drone kredisi (drone maksatlı tüketici veya ihtiyaç kredisi) çekmek düşüyor. Kaldı ki sadece Drone almak yetmiyor. Drone sahibi olanların ilk yaptığı şey havadan görüntüleme , havadan çekim işi yapmak oluyor. Hobi olarak ya da profesyonel olarak drone sahibi olsanız da sonuç değişmeyecek , bir gün mutlaka havadan çekim yapmak isteyeceğiniz kesin.Bunun için de Drone üzerine takılan Kamera Gimbal dediğimiz aletler ve tahmin ettiğiniz gibi güzel bir de kamera lazım.Görüntü aktarıcı gibi cihazları saymıyoruz bile.

Hangi Bankalar Drone Kredisi Veriyor?

 Evet kredi çekmemi gerektirecek drone buna değmeli ve paramın karşılığını almalıyım diyorsanız biraz da drone dünyasına girelim.  Örneğin Dji firması bildiğiniz gibi artık modelcilikle uğraşan hemen herkesin yakından bildiği bir firma. Her ne kadar dünyada benzer alanda üretici firmalar olup, farklı drone multikopter cihazları üretiyor olsa da DJI firmasının yetkinliği ve tanınırlığı bir gerçek. Hangi sektör olursa olsun servis gereksinimi de drone sahiplerini ilgilendiren bir husus. Dji Yetkili Servisi konusunda pek çok kişinin mutlaka ihtiyacı oluşuyor. Dji Servisi  aramaya gerek yok. Unutmayın , Dji Yetkili Servisi Türkiye sınırlarında yetki belgeli olarak herhangi bir firma henüz bulunmuyor.

İşte tüm bunları eğer nakit paranız yoksa ve ister iş için ister hobi maksatlı drone sahibi olmak isteyenler de Bankalardan Kredi Kullanmak zorunda kalacaksınız. Başlık size garip gelse de , drone kredisi adı altında banka kredisi çekmeseniz de ,çekeceğiniz İhtiyaç kredisi sizin için Drone Kredisi Anlamına gelecektir. Drone ile havadan çekim işi eminiz ki artık birçok kişi tarafından da biliniyor. Hatta pek çok kişi evlenirken düğününü drone ile havadan çektirip, kalıcı ve farklı bir hatırası olsun istiyor. Bazıları drone ile yüzüğü müstakbel eşine gönderip evlilik teklifi bile yapabiliyor.

Gerekçeniz ister drone keredisi , ister ihtiyaç kredisi , ister tüketici kredisi olsun hemen tüm bankalar değişik dönemlerde kredi kampanyalarıyla sizlere hizmet vermek için bekliyor. Size de farklı kredi kampanyalarını takip ederek en uygun kredi ‘yi seçmek kalıyor. Modelcilerin dediği gibi haydi kırımsız uçuşlar , düşük faizli drone kredisi dileriz…

Kredi Kampanyaları yazımızı da tavsiye ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here