Ana sayfa ING Bank Emekliyim Ne Kadar Kredi Çekebilirim ?

Emekliyim Ne Kadar Kredi Çekebilirim ?

523
1

Son zamanlarda hayli popüler kampanya türlerinden biri olan emeklilere kredi avantajları, 2015 yılında da bankalar tarafından potansiyel bir pazar olacağa benziyor. Emeklilere maaşlarını transfer etmeleri koşulunda çeyrek altın, nakit para hediyeleri gibi fırsatlar sunulurken kredi çekmeleri durumunda uygun faiz ve vade seçenekleri de bankaların sıkça başvurduğu yöntemlerden biri olmaktadır.

Emekliler Ne Kadar Kredi ÇekebilirBu bankaların başında ING Bank gelmektedir. Emekli maaşını ING Bank’a getiren emekliler yüzde 1.19 faiz ve 10.000 TL’ye kadar kredi kullanabilmekle birlikte 3 çeyrek altın da hediye olarak alabilmektedir.

Ayrıca 65 yaş üzeri müşterilerine özel olarak banka 12-36 ay vadeye kadar yüzde 1.49 faiz oranı ve 15.000 TL üst limitli kredi imkanına sahip olmaktadır. Yalnız bu tür kredide hayat sigortası yapılmadığını vurgulamak gerekir.

Benzer olarak TEB Bankası ve Yapı Kredi Bankası da benzer kampanyalarla emekliler için cazip fırsatlar ve avantajlar sunmaktadır. Emekliye kredi seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi ve fırsatlar için sitemizi takip edebileceğiniz gibi yazılı ve görsel medya reklamlarını da dikkatle takip etmenizi öneririz.

1 YORUM

 1. Merhaba ; * Kredi Skoru düşük Yada skoru 0 olanlar..
  * Bankanın verdiği tutarı yeterli bulmayanlar.
  * Konut Kredisinin Tamamını almak isteyenler…
  * SGK ‘sı olmayıp Kredi kartı kullananlar…
  * Maaşını ptt’den ve vakıfbanktan alan emekliler icra yada takibinizin olması sorun değil. Ayrıca ptt’den maaş alanlara yüksek miktarda kredi
  * Takibiniz vardı ama kapattınız fakat kredi kullanamıyorsunuz.
  * Eğer tüm bunlar sizin için sorunsa buyrun bu sorunu beraber halledelim…

  Not: Maaşını vakıfbank yada ptt’den alan emekliler haricinde açık takibi yada icralık olan çalışanlara yardımcı olunamamaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here