Ana sayfa Haberler Emin Otomotiv Araç Alma Sistemi Nasıl Çalışır?

Emin Otomotiv Araç Alma Sistemi Nasıl Çalışır?

474
0

Emin otomotiv araç alma işlemi nasıl gerçekleşmektedir ve nasıl çalışmaktadır gibi sorularınıza bu yazımızda cevap bulacaksınız. Bir araca ihtiyacınız bulunuyorsa ve araba alabilmek için yeterli derecede paranız bulunmuyorsa faizsiz bir şekilde ödeme sistemi sunmakta olan emin otomotiv araç alma sisteminden faydalanabilirsiniz. Herhangi bir faiz ödemeden, taksitli şekilde araba sahibi olmanız adına sizlere çeşitli seçenekler sunan bir sistemdir.

Faiz olmayan sistemler geliştirerek Türkiye’nin her kısmındaki müşterilerine istemekte oldukları araçları alma imkanı sunmaktadırlar. Sisteme katılım gösterdiğinizde, ödeyecek olduğunuz taksit miktarını, ara ödemeleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

Emin Otomotiv Araç Alma Sistemi

Herhangi bir faiz ödemeksizin araba sahibi olabilmek Emin otomotiv araç alma sistemi üzerine kayıt olarak mümkündür. Aşağıdaki işlemler ile kayıt olabilirsiniz.

  • Sisteme kayıt olma ve almak istemekte olduğunuz araçlar için fiyat aralığı,
  • Satın almayı düşündüğünü arabanın değerindeki parayı kaç sene içerisinde ödeyecek olduğunuzu belirleme,
  • Araç alma sırasında belirlenmekte olan taksit sayısı en az 20, en fazla 40 şeklinde olarak belirlenmekte olup, taksit sayısını belirleme,
  • Farklı kişi sayılarından oluşmakta olan gruplardan herhangi birisini seçebilme,
  • Grup içerisinde noter huzurunda yapılmakta olan çekiliş yoluyla o ay kimin araç alacak olduğunun belirlenmesi.
  • Sisteme katılım gösterdiğinizde, satın almayı düşündüğünüz araç değeri için yatırmakta olduğunuz peşinat, toplam değerden düşürülmekte olup, kalan kısım eşit taksitler aralığında ödenmektedir.

Sistemin Avantajları

Emin otomotiv üzerinden araç alma sistemi katılımcılardan oluşmakta ve çeşitli gruplar yer almaktadır. Her bir grup içerisindeki katılımcı sayısı farklılık göstermektedir. Grup içerisinde yer alan katılımcı sayısına göre ödenmekte olan taksit miktarı da değişkenlik gösterir. Emin otomotiv sisteminin sizlere sunmuş olduğu avantajların en başında faiz ödemeden taksitli araba sahibi olma imkanıdır.

Sistemin bir diğer özelliği belirli bir sayıda taksitlerinizi ödediğiniz durumda çekilişte adınız çıkmadıysa, mağdur olmamanız adına sizlere her ay belirli bir oranda ödeme yapılmaktadır. Böylece ödemeleriniz düşmüş ve daha uyguna araba satın almış olursunuz.

Sisteme Kimler Katılabilir?

Emin Otomotiv araç alma sistemine Türkiye genelinde herkes katılım gösterebilmektedir. Araç sahibi olmayı düşünen herkesin yararlanabilecek olduğu bir fırsattır. Düzenli şekilde aylık geliri olan kişiler, ödeyecek oldukları taksit sayısını ve miktarını kendileri belirleyerek sisteme dahil olmaktadırlar. Sistem tarafından istediğinizi seçebiliyor ve erken ödeme, ara ödeme ve taksit seçeneklerini belirledikten sonra faizsiz şekilde araba sahibi oluyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here