Ana sayfa Denizbank En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

400
0

Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar Mart 2015Politika ve ekonomik faizin döviz kuruyla ve siyasi müdahalelerle paralel olarak hararetli bir şekilde tartışıldığı bugünlerde siz tüketiciler için en uygun faizli kredi fırsatı sunan bankaları inceledik.

Bunlardan ilk başta bahsedeceğimiz banka, Türkiye’nin de en önemli bankalarından biri olan Garanti Bankasının Mart 2015 için yürürlükte olan kampanyasıdır. Yüzde 0,95 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle belirli bir limite kadar ihtiyaç kredisi başvurusunu herhangi bir Garanti Bankası şubesinden yapmanız ve ayrıntıları öğrenmeniz mümkün.

Benzer şekilde ülkemizin en eski bankası olan İş Bankası da 36 ay vadeli ve yüzde 0,95 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi fırsatı sunmaktadır. ING Bank aynı vadeli ihtiyaç kredisini yüzde 1,12 faiz müşterilerinin hizmetine sunarken, bir şubesiz bankacılık hizmeti sunan Bank Pozitif yüzde 1,09 faiz oranıyla ihtiyacınız olan nakit kredi hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

Son olarak büyük yatırımla ülkemizde son birkaç yıldır ciddi bir şekilde aktif olan bankalardan Denizbank, yüzde 1,18 faiz oranı ve yine 36 ay vadeli finansal kredi kullandırmaktadır. Bu aya özel sizin için araştırıp seçtiğimiz ihtiyaç kredisi kampanyaları ve oranları hakkında detaylı bilgilendirmelere devam edeceğimizi gelecek aylar için de söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here