Ana sayfa Bankalar En İyi 3 Online Banka ve Online Bankacılık Hizmeti

En İyi 3 Online Banka ve Online Bankacılık Hizmeti

614
0

Bu yazımızda, sizlere  en iyi online banka olarak hizmet verilen en iyi internet bankacılığı  ya da  kısacası En İyi Online Bankacılık Hizmetlerinden bahsedeceğiz. Artık, günümüz insanlarının çoğu, online bankacılık hizmetlerinden yararlanıp, şubeye uğramaya dahi gereksinim duymuyorlar. Bu durum da, hem bankacılık sektörü için ek masraf doğurmanın önüne geçiyor, hem de pek çok kolaylık sağlıyor.

İşte en iyi online banka hangisi sorusunun cevapları…

Enpara

“En iyi internet bankacılığı”  denince akla gelen seçeneklerden biri olan Enpara, online ve uzaktan bankacılık sistemlerinin şu an için en iyisi. Yaptığı kampanyalar, sunduğu olanaklar itibarı ile gençlerin gözdesi olan Enpara, odak noktasını şu günlerde gençlerde tutmaya devam ediyor. En son, 2016 yılında da yalnızca 3 aylığına da olsa; belli başlı genç odaklı kampanyalarını (steam, deezer, netflix gibi) uzattığını ilan eden Enpara, bakalım 3 ay sonra nasıl kampanyalarla karşımıza çıkacak.

CepteTEB

CepteTEB de, Türkiye Ekonomi Bankası’nın Online Bankacılık hizmetlerinden bir yenisi. Cepteteb sayesinde, masrafsız bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmenizin yanında pek çok işinizi de basit bir şekilde, uygulama üzerinden görebilmeniz ve pek çok kampanya ile (yemeksepeti, çiçeksepeti gibi) gününüzü güzelleştirmeniz mümkün.

NUVO

Yapı Kredi’nin yeni mobil ve uzaktan bankacılık uygulaması NUVO, pek çok kampanya ile genç odaklı çalışmaya gayret gösteriyor ancak CepteTEB ve Enpara gibi devlerin karşısında, biraz sönük kalmış durumda. En son, Collezione mağazalarında %25 indirim kampanyası sunan NUVO’nun bu tür iştirakler ile ilerlemeye çalışması, ne kadar mantıklı bilmiyoruz ancak; bunun ne kadar devam edebileceği Yapı Kredi’nin yahut NUVO’nun yapacağı yeni ve ilgi çekici kampanyalara bağlı.

“En iyi online banka” , “en iyi internet bankacılığı”, “online bankacılık hizmeti” denince akla gelen ilk seçenekler olan enpara , cepteteb ve yapı kredi nuvo hakkında kısaca bilgi vermeye çalıştık.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here