Ana sayfa Finansbank Enpara Hesabı Açma Hesap açılmasında randevu

Enpara Hesabı Açma Hesap açılmasında randevu

426
0

Hepimiz bir şekilde bankalardan havale veya EFT suretiyle para gönderme veya alma işlemi yapmışızdır. Ve bankalar hizmet bedeli adı altında mutlaka bizlerden kendi belirledikleri ölçüde bir bedel de almışlardır. İşte bu noktada Finansbank’ın yeni hizmetlerinden biri Enpara hesabı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Eğer Enpara hesabı nasıl açılır sorusuna cevap arıyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Enpara Hesabı Nasıl AçılırÖncelikle enpara.com adresinden giriş yapılan bu portalda mevduat hesabınıza faiz alabileceğiniz gibi temel bankacılık ücretlerinizden de masraf alınmaktadır. Herhangi bir Finansbank şubesine gidip hesap açtırabileceğiniz gibi Finansbank müşteri hizmetleri 444 0 900 numarasını arayarak da ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

EFT ve Havale ücreti ödemediğiniz bu sistemde enpara hesabı açmak için internet yolunu da kullanabilirsiniz. Buraya tıklayarak görülen alanları doldurabilir ve müşteri hizmetlerinin size geri dönüşünü bekleyebilirsiniz. Şubelere göre oldukça cazip avantajlar içeren enpara hesabından para çekmek için de belirttiğiniz adresinize gelecek olan size özel kartınızı kullanmak yeterli olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here