Ana sayfa Finansbank Enpara Kampanyalarını 3 Ay Kadar Uzattı

Enpara Kampanyalarını 3 Ay Kadar Uzattı

214
0

Enpara 2016 kampanyalarından biri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Enpara, pek çok kampanyasını özellikle müşterilerden gelen yoğun istek üzerine, 3 ay kadar uzattı. Pek çok gencin kullandığı ve favori bankacılık sistemlerinden olan Enpara, bildiğiniz üzere bir Finansbank hizmeti ve masrafsız olmasının yanında gençlere verdiği pek çok fırsat ile kullanılmaya gönüllü bir genç ordusunu hazır hale getirmiş durumda. Pek çok bilgisayar genci için, vazgeçilmez olan internet alışverişlerini Enpara ile yapanlar, özellikle Steam, Deezer, Netflix gibi platformlarda; diğer ay ödediklerinin yarısını alıyorlar. Şimdi sizlerle sırası ile 3 ay kadar uzayan kampanyalara göz atalım.

Deezer

Online müzik dinleme servisi Deezer’den 50 TL’ye kadar yapacağınız her alışverişin yarısı, bir diğer ay hesabınıza bakiye olarak geri dönecek.

Steam

Oyun meraklılarına müjde, Steam; bu yıl da, 3 aylığına da olsa kampanya kapsamında 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizin yarısını Enpara tarafından ödenebilir kılacak. Böylece, oyun zevkinden mahrum kalmayacaksınız.

League of Legends

Gençlerin en çok sevdiği MOBA oyunlarından biri olan ve dünyada DOTA’dan sonra MOBA’nın hakimi olan League of Legends, Enpara’da da fırtına gibi esmeye devam ediyor. 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde, Enpara kampanyası aktif olacak.

Itunes

Apple kullanıcılarının eli ayağı olan Itunes’ten yapacağınız her alışverişin yarısı olmak kaydı ile, diğer ay tekrar hesabınıza dönecek. 50 TL’ye kadar yapacağınız her alışverişin, yarısını Enpara ödüyor.

Bunların dışında, Facebook, Windows Store, Google Play Store, Xbox, Playstation, Netflix gibi şirketlerin ürünlerinde yapacağınız 50 TL’ye kadar alışverişin de yarısını, Enpara karşılayacak. Kampanya, 31/03/2016’ya dek devam edecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here