Ana sayfa Finansbank Enpara Kredi Başvurusu

Enpara Kredi Başvurusu

496
0

Enpara yakın bir zamanda piyasaya çıkan yepyeni bir bankacılık hizmetidir. Müşterilerini fiziksel şubelere kadar yormadan sadece dijital kanallar üzerinden işlem yapan ve hizmetini bu yönde sürdüren bir Finansbank hizmetidir. Samimi söylüyorum bana göre enpara= kalite, güven ve hizmet. Çünkü enpara da avantajlar bitmiyor. Sürekli kampanyalar düzenliyorlar ve en önemlisi de burada havale,eft ve ödemelerde hiç bir masraf ödemiyorsunuz. Enpara. Com hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız internetten başvurunuzu yapıyorsunuz, adamlar sizi arıyor ve sizden belli bir tarhite ve belli bir saatte randevu talep ediyorlar. Gerçekten de dedikleri saatte gelip sözleşmelerini imzalatıp hediyelerini veriyorlar ve siz sağ biz selamet deyip gidiyorlar.
      Enpara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Başvuru
Finansbank’ın en güzel hizmetlerinden biri olan Enpara.com’da ihtaç kredisi uygun şartlarda almanız mümkün. Hem de öyle diğer bankalarda olduğu gibi dosya ve sigorta masrafı ödemeksizin. Kısaca avantajlarına değinecek olursak;
1. 1 kuruş masraf yok.
2. Şubeye gitme derdi yok
3. Her zaman düşük faz var.
Enpara ihtiyaç kredisi başvurusunu yapmak için www.finansbank.enpara.com sitesinden ihtiyaç kredisi tutarını girip taksit sayısını girdikten sonra hesapla diyorsunuz ve hesaplanmış bir şekilde size ödeme ve taksit seçeneklerini sunar.

enpara-ihtiyac-kredisiSiz de eğer bu taksit seçenekleri size uyarsa hemen başvuruda bulunuyorsunuz. Genel olarak kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması için önemli etkenler vardır. Eğer bu etkenlere sahip iseniz ihtaç kredisi almamamanız için bir neden olmamaktadır. Bu etkenlere gelince düzenli ve kayıtlı bir meslek geliri sahipliği olması, kredi kartı borçlarının düzenli ödenmiş olması ve tüm bankalardaki mevcut toplam kredi/ kartı borçlarının gelire göre makul bir seviyede olması gerekmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here