Ana sayfa Denizbank Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

816
0

Nakit sıkışıklığında veya yatırım amaçlı bile olsa finansal ihtiyaçlarımıza cevap veren bankalar, ihtiyaç kredilerinde bazı kampanya veya fırsatlar da sunabilmektedir. Kredi ödemelerinde erteleme veya geciktirme yolu da bunlardan biridir. Yüksek miktarda kredi kullanan vatandaşlar için bu aslında bir bakıma zaman kazanmaktır ve gerçekten kredi kullanan için çok işe yaramaktadır. İşte bu tür ihtiyaç kredisi veren bankaya 2 örnek vermek gerekirse:

Ertelemeli kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan öncelikli olanı TEB Bankasıdır. Kredi notunuz ve finansal geçmişinize paralel olarak geliriniz de uygun görüldüğü takdirde banka size 36 ay vadeli ve 10.000 TL kredi kullanmanız karşılığında 3 ay kredi ödemenize geç başlayabilme imkanı tanımaktadır. Üstelik uygun faiz oranıyla beraber..

Ertelemeli Kredi Veren Bankalarİlk etapta kendinizi ve bütçenizi toparlayabilme adına uygun bir başlangıç yapmış olmanıza ilaveten acil nakit ihtiyacınızı da karşılamış olursunuz.

İkinci olarak bahsetmemiz gereken bankalardan biri de Denizbank. Bedelli askerlik kredisi kullanmak isteyen müşterilerine başlangıçta 3 ay ertelemeli ödeme seçeneği sunan banka, KOBİler ve özel müşterileri için de bu tür finansal kredi kullanma fırsatı sunabilmektedir. Her tür ayrıntı ve bilgi için herhangi bir Denizbank şubesine giderek müşteri temsilcisiyle iletişime geçmeniz yeterlidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here