Ana sayfa Bankalar Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar var mı?

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar var mı?

287
0

Ev Hanımlarına Kredi veren bankaların kampanyaları

Ev hanımlarının pek çoğu kredi kartım yok kredi kartı alabilirmiyim?, Evhanımlarına hangi bankalar kredi kartı veriyor? diye sormuştur.Hatta ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileri diye araştırmalar da yapmışlardır.Bununla birlikte Bir çok banka ev hanımlarına artık oluşturdukları kampanyalar kapmasında ihtiyaç kredi verebilmektedir. Büyük kampanyaların olduğu bu krediler için özellikle düşük faiz oranları ile düşük taksitler ile verilmektedir. Bankalar tarafından teni yeni keşfedilen ev hanımları ise şu an için onlar yüksek potansiyelli müşteri olarak görmektedir.

Çoğu ev hanımın gelirli resmi olarak gözükmez iken veya düşük gözükürken bu gibi durumlarda eşlerinin maaş bordolarını varsa taşınmaz olan mal varlıklarını ya da kefil isteme gibi durumları bulabilir. Bu gibi durumları en çok belirleyen işlemler aslına kredi çekecek olan kişinin kredi puanı ve gelir seviyesi olmaktadır. Ancak bankalar çoğu işlemlerde olduğu gibi bu gibi işlemler de ise daha şeffaf ve uyguladığı prosedürleri azaltabilirler.

Devlet tarafından ev hanımlarını yeni bir iş kurmalarına yönlendirme ve onları düzenli gelir sahibi olarak iş imkanına sahip olmaları için bir çok destekleme kararı bulunmaktadır. Bu nedenle bir çok banka tarafından oluşturulan ev hanımlarına kredi kampanyaları sayesinde kolay bir şekilde kredi başvurularında bulunabilirler. Şu an sayısı her ne kadar az olsa bile ev hanımların bu kampanyalar olmadan diğer bankalardan kredi çekmesi çok zordur. Resmiyette herhangi bir iş statüsünde olmadıkları ve işsiz olarak gözüktükleri için bankalar bu durumda kredi notu ile hesap giriş çıkışına göre kredi vermektedir.Örneğin girişimci kadınlara yönelik faizsiz kreidlerden  mikrokredi ile  ilgili yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ev hanımları için kredi çekerken sağlayacakları kolaylıklar ise üzerinde mal varlığı var ise, kredi kartı kullanıp her ödemesini düzenli olarak yapıyor ise bankada birikmiş ücreti var ise bu gibi durumlarda hem kredi notunuz yüksek olmakta hem de düzenli işlemler yaptığınızdan her ne kadar sigortalı olmasanız bile bankalar tarafından kolay kredi verilmesini olanak sağlarsanız.

Ev hanımları yanında öğrenciler de öğrenciler kredi çekebilir mi diye düşünmesinler. Öğrencilere kredi imkanı konulu yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here