Ana sayfa Bankalar Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

348
1

Günümüz de kredi veren bankaların sayısı oldukça fazla, ancak bankaların kredi verdiği miktarlar değişmezken faiz oranları değişmektedir. Durum bu şekilde olunca da insanlar banka araştırması yapıp daha sonra krediye başvurmaktadırlar. Özellikle de faiz oranları düşük olan bankalar sizlere en iyi hizmetleri faizsiz bir şekilde ya da çok düşük faiz ile aktarmaya çalışmaktadırlar.

Sizlere belli başlı bankaların yer aldığı bir liste belirledik. Bu listede ki bankalar sizlere en kolay yollar ile faizsiz ve dosya masrafsız kredi imkânları sunmaktadır. Gerekli belgeleri tamamladığınız takdirde hızlıca kredilerden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Şimdi bu liste de ki bankaların isimlerinden bahsedecek olur isek;

Tekstilbank Tüketici Kredisi

İlk sırayı tekstil bank tarafından verilen destek kredisi almaktadır. Bu tüketici kredisinde sizlere faiz tutarı olmadan 3.000 TL oranında bir kredi vererek 12 ay boyunca da taksitlendirme imkânı da sunmaktadır. 250 TL’den başlayan taksit fırsatları ile eğer sizlerin de paraya ihtiyacı var ise Tekstil Bank kredi imkânlarından yararlanmasını öneriyoruz. Ancak bu kredi de tek sizlere dezavantaj olarak ise 300 TL bir dosya masrafı ödemek olacaktır. Dosya masrafını karşıladığınız durum da sizlere en kolay yollar ile kredi seçenekleri karşılanacaktır.

Fibabanka Destek Kredisi

Bir diğer bankamız ise Fibabanka. Fibabanka müşterilere ihtiyaç kredisi kapsamından başlatmış olduğu bir uygulama ile masrafsız ve faizsiz kredi veriyor. Evet, yanlış değil sizlere dosya masrafsız ve faizsiz olarak aldığınız parayı taksitli şekilde geri ödeme imkânı sunuyor. Özellikle ne faiz ne de dosya masrafı var. Sizlerin de ihtiyaç kredisi kapsamın da her hangi bir durum da paraya ihtiyacınız olursa, tek yapmanız gereken en yakın bir Fibabanka şubesine gelmek olacaktır.

faizsiz-kredi-veren-bankalar

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi

Son olarak ise karşımıza faiz kelimesini bile gerekçelerinden kaldırıp kar payı adı altında işleme koyan banka Kuveyt Türk bankasıdır. Kuveyt Türk bankası da diğer bankalar gibi sizlere en düşük masraflar ile faizsiz kredi seçenekleri sunmaktadır. Ancak faiz yerine sadece ufak bir kar payı uygulanmaktadır. Bu durum da dikkat etmeniz gereken hususlardan biri olarak gözümüze çarpıyor.

1 YORUM

  1. faizsiz kredi veriyorlar da nasıl kazanıyor bu bankalar anlamıyorum, ismi degisiyor bence sadece faizin 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here