Ana sayfa Finansbank Finansbank Tanışma Kredisi

Finansbank Tanışma Kredisi

421
0

Finansbank Şubat 2015 sonu itibariyle tanıttığı yeni kampanyayla ilk defa tüketici kredisi kullanacak potansiyel müşterilerine özel fırsatlar sunduğu ürününün ayrıntıları için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Finansbank, tanışma kredisi adı altında duyurduğu kampanyayla uygun oranda faiz ve taksit imkanı sunmaktadır. Bu tür kredide aylık faiz oranı yüzde 0,99 faiz oranı ve dilediğiniz miktar ve vade miktarı uygulanmaktadır.

Finansbank Kredi BaşvurusuSMS ile Kredi Başvurusu

Finansbank tanışma kredisinden faydalanmak ve başvurmak için sadece cep telefonunuzu da kullanabilirsiniz. Bunun için TC kimlik numaranızı 5030’a kısa mesaj atmanız yeterlidir. Ön onay mesajınız geldikten sonra herhangi bir şubeye giderek kimlik belgesi, gelir belgesi ve sabit ikametgah adresinizi belirten telefon faturası, elektrik faturası veya herhangi bir başka faturayı son 3 aya ait olmak koşuluyla götürmeniz gerekmektedir. Adres kayıt sisteminde adres bilgileriniz güncel değilse fatura götürmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

İnternetten Finansbank Kredi Başvurusu

Şubeye gitmeden de internetten kredi başvurusu yapmanız mümkün. Bunun için buraya tıklamanız yeterli. Açılan pencerede TC kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı girmenizle birlikte size en kısa zamanda dönüş sağlanacak ve olumlu bir dönüşte neler yapacağınız size iletilecektir.

Uygun faizli bu krediden faydalanmak, eğer ilk defa ihtiyaç kredisi kullanmaya karar verdiyseniz çok uygun bir fırsat olarak karşımıza çıkmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here