Ana sayfa Kredi Başvurusu Finansbank Kredi Başvurusu

Finansbank Kredi Başvurusu

458
0

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak acil nakit ihtiyaçlarınız için gerekli ilk adımı atabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları sunan Finansbank ihtiyaç kredisi seçenekleri için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Eğitimden evliliğe, sağlık kredisinden tatil kredisine kadar birçok seçeneğin uygun faizlerle sunulduğu çeşitli tüketici kredisi seçenekleri için buradan bir ön başvuru yapabilirsiniz.

İnternetten Kredi Başvurusu

TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı gerekli alanlara girerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi puanınız yeterince yüksek veya bozuk değilse Finansbank müşteri hizmetleri size ulaşarak gerekli bilgileri sizden öğrenir. Ve talebinize isteğiniz doğrultusunda olumlu cevap verecektir.

Finansbank ihtiyaç kredileri hakkında detaylı bilgiye ve başvuru yapmak için ihtiyaç duyulan forma Finansbank şubelerinden de erişebilirsiniz. Size en yakın Finansbank şubesini ziyaret ederek müşteri temsilcisinden yeterli bilgiye ve belgeye ulaşmanız mümkün.

SMS’le QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Finansbank 5030 numarasına TC kimlik numaranızı atarak da 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Ön onayı bu mesaj sonrasında almanız halinde 1 ay içerisinde bir Finansbank şubesine gidip başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

Şubeye gidip kredi başvurusu yapmanız için kimlik ve adres bilgileri için gerekli evrakları da yanınızda götürmeniz önemlidir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here