Ana sayfa Finansbank QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

209
0

Bu yazımızda QNB Finansbank kredi kartı ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız.Günümüzde yaşantımızın  büyük bir bölümünü alışveriş almaktadır. Alışverişin adeta bir yarış haline geldiği günümüzde peşin para  ile işlem artık yok denecek kadar azdır. Eskiden para varsa harcama yapılıyordu fakat şimdi bu sistem tamamen değişmiş durumdadır. Her bireyin cebinde bir kredi kartı bulunmaktadır. Bu kredi kartlarını seçerken dikkatli olmak gerekmektedir. Bu şekilde hem  harcama yapar hem de kazançlı çıkma şansını yakalarız. Finansbankın sunduğu kredi kartlarında  bu hizmetler bulunmaktadır.

Finansbankın sunmuş olduğu kredi kartlarında pek çok avantajlar vardır. Bu kartlardan çoğunda kart alırken aidat ödemek zorunda kalmamaktasınız. Bu kartlar ile taksit imkanı elde edebiliyorsunuz ve para puan biriktirebiliyorsunuz. Acil ödemeleriniz için düşük faiz oranı ve düşük işlem ücreti imkanları sunarken formalitesiz ve kefilsiz anında kredi almak için başvuru yapabilmektesiniz.

Finansbank kredi kartı vermek için yedi günlük bir araştırma süreci yapım bulunmaktadır. Banka size kredi kartı vermek için sigortalı olarak çalışıyor olma durumunuza bakmaktadır. Bunun dışında diğer bankalarla çalışmanızı incelemektedir. Diğer bankalardaki kredi kartı limitiniz incelenmektedir. Onların ortalaması da alınır ve ona göre işlem yapılır. Bütün bu incelemelerin ardından  kredi kartınız tanımlanma sürecine girer.

Finansbankın hazırladığı bu kredi kartı limitini hükümetin de çıkardığı yasalara dayalı olarak birinci sene maaşınızın iki katı, ikinci sene maaşınızın dört katı limit olacak şekilde siz müşterilere teslim edilmektedir. Harcadıkça kazandıran kartlar için finansbank kredi kartı alımı için başvuru yapabilirsiniz. Bu konuda her türlü kolaylığı finansbank sizlere sağlayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here