Ana sayfa Garanti Bankası Garanti Bankası Bayram Kredisi Ekim 2020

Garanti Bankası Bayram Kredisi Ekim 2020

465
0

Garanti Bankası yine geleneksel olarak bayramlardan önce kullandırdığı avantajlı kredilerle yine adından çok söz ettiren bankaların başında gelmekte. Detayları ve başvuru yollarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İnternetten Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’nın sağlam veri yapısı ve bilişim ağıyla artık şubelere gitmeden de kredi başvurusu yapabilmektesiniz. Öncelikle bu linke tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekecektir. Bunlar kişisel bilgiler, kimlik ve iletişim bilgileri, çalışma ve gelir bilgileri ile arzu ettiğiniz kredinin detayları hakkında doldurmanız gereken verilerdir.

Kredi Detayları

Eğer 3000 TL tutarınde kredi kullanmanız durumunda yüzde 0.95 faiz ve 9 ay taksit sınırlamasının getirildiğini belirtmeliyiz. Sigorta ve vergi dahil ücretler ile kredi tahsis ücretinin toplam bedeli 75 TL olmakta ve kredi maliyetinin aylık yüzde 1.56’yı bulduğunu da vurgulamalıyız. Bu durumda aylık vade tutarı 352 TL olmaktadır.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu20.000 TL tutarlı kredide ise aylık faiz oranı yüzde 1.32 ve vade oranı 36 ay olmakla birlikte aylık taksit tutarı masraflarla birlikte 733 TL tutarında bir rakama tekabül etmektedir. Bu kredi türünde aylık maliyet oranı yüzde 1.68 dolayındadır.

İnternetten yaptığınız başvuru bir ön başvuru değerindedir. Ek olarak bankanın sizi yine sahip olduğunuz kredi skorunuza ve belirttiğiniz bilgilerin doğruluk payına göre değerlendireceğini unutmayınız.

Finansalkredi.com ailesi olarak herkese iyi bayramlar dileriz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here