Ana sayfa Garanti Bankası Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Sorgulama

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Sorgulama

461
0

Garanti Bankası bireysel kredi ürünleri ülkemizde de oldukça rağbet gören finansal kredi hizmetlerinden biridir. Gerek altyapısı gerekse iyi yönetilen halkla ilişkiler ve reklam kampanyalarıyla Garanti Bankası ülkemizde en çok güven veren finans kuruluşlarındandır.

Eğer siz de Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıysanız sonucunu öğrenmek için herhangi bir Garanti Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 333 hattını arayarak gerekli bilgileri teyit ettikten sonra size kredi başvurunuzla ilgili ayrıntılı bilgi verilecektir.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Sorgulamaİnternet şubesini kullanarak başvuru yaptıysanız yine internet şubesinden gerekli cevabı öğrenebilirsiniz. Ayrıca size özel numaranızdan banka yetkilileri ulaşarak kredi başvuru sonucunuzu size yazılı ve sesli olarak iletmeleri de ihtimal dahilindedir.

Kredi başvurunuz olumsuz sonuçlandığı takdirde banka sizden ekstra belge isteyebilir veya kredi notunuzun yetersiz olduğunu bahane gösterebilir. Bu durumda bankadan nedenini öğrenerek ileride bir sonraki başvurunuz için mevcut sorunları çözebilirsiniz.

Kaldı ki kredi başvurunuzun sonuçlanması sürecinin uzaması halinde bankadan gerekli bilgileri yine müşteri hizmetlerinden veya şubelerden edinebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here