Ana sayfa Garanti Bankası Garanti Bankası Kış Kredisi 2020

Garanti Bankası Kış Kredisi 2020

431
0

Bankalar dönem dönem kredi kampanyaları sunmakta ve potansiyel müşterilerine uygun oran ve vadelerle ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. Ülkemizin önde gelen bankalarından Garanti Bankası’da her kış olduğu gibi bu kışta yine avantajlı bir kredi kampanyasıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Yeni müşteri portföyleri oluşturmak ve yıllık kredi limitlerini doldurmak amacıyla özel günlerde değişik kredi kampanyaları dikkat çekmektedir. Her sene mütemadiyen piyasada kendine yer bulan Ramazan Bayramı Kredisi, Kurban Bayramı Kredisi, Yılbaşı kredisi gibi. Dilerseniz Garanti Bankası Kış Kredisi kampanyası detaylarını inceleyelim.

Garanti Bankası Kış Kredisi 2015Garanti Kış Kredisi Başvurusu ve Detayları 2015

Bu soğuk günlerde içimizi ısıtacak fırsat ve avantajlı oranlarıyla diğer bankaların kredili ürünlerine göre Garanti Bankası kış kredisi imkanları bir adım öne çıkmaktadır. Bu ürün kapsamında; 3000 TL’ye kadar limitli ürün 9 ay vade ve yüzde 0,95 faiz oranı karşılığında verilmekle birlikte aylık taksit tutarı 352 TL olmakta ve yalnızca 15 TL masraf alınmaktadır.

Eğer daha yüksek miktarda tüketici kredisi kullanmak isterseniz banka 10.000 TL ile 30.000 TL arasında ki meblağlar için  36 aya kadar vade ve yüzde 1,30 oranında faiz koşullarını uygulamaktadır. Şubat ve Mart ayına özel Kış Kredisi imkanlarından faydalanmanız için herhangi bir Garanti bankası şubesine gidip ayrıntıları öğrenebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyalarından biri olan Bahar Kredisi kampanyasını ise Mart ayı itibariyle de duyuracağını şimdiden ilan etmekte de fayda var.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here