Ana sayfa Garanti Bankası Garanti Bankası Kredi Kampanyası Eylül 2014

Garanti Bankası Kredi Kampanyası Eylül 2014

481
0

Türkiye’nin finansal alanda ki en büyük kuruluşlarından biri olan Garanti Bankası yine bayram gelmeden bayrama özel bir kredi kampanyasıyla 2014 Eylül ayında yine karşımızda. Garanti Bankası’nın bayram kredisi kampanyası hakkında ki detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kurban Bayramı Kredisi
Tüm ihtiyaçlarınız için hazırlanan bu özel kredi kampanyasında Garanti Bankası yüzde 0.95 faiz ve sadece 15 TL dosya masrafı sunmaktadır. 3000 TL tutar ve 9 ay vade için 352 TL aylık taksit tutarı hesaplanmıştır. Daha üst limitler için ise vade sayısı 36 aya kadar ulaşmakta ve miktara göre dosya masrafı ile aylık maliyet oranı da artmaktadır. Bu konuda gerekli ayrıntıları Garanti Bankası şubelerinden edinebilirsiniz.

Destek Kredisi için gerekli belgeler

Ücretli çalışan iseniz maaş bordronuz veya gelir yazısı. Emekli iseniz emekli belgesi veya emekli aylığınızla ilgili banka ekstresi. Eğer kira geliriniz varsa bununla ilgili banka dekontu veya firma sahipleri için firma sicil belgeleri de yeterli olacaktır.

Faiz geliri sahibi olanlar için bankadan alınacak hesap ekstresi ve çiftçiler içinse çiftçilik belgesi gereklidir. Şubeler kefil talep edebilmekle birlikte kefillerden de benzer belgelerin istenebileceğini hatırlatalım.

Tüm ihtiyaçlarınız için size uygun ve özel hazırlanmış bu kredi kampanyasından faydalanmanızı öneririz. Unutmayın, hiçbir kredi bedavaya verilmiyor, bu yüzden bütçe planlamanıza uygun kredi miktarı için başvuruda bulunmanızı tavsiye ederiz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here