Ana sayfa Garanti Bankası Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

281
0

            Garanti Bankası Tarihi; Garanti bankasının tam adı Türkiye Garanti Bankası A.Ş’dir. Garanti Bankası Türkiye’nin başkenti Ankara’da 21 Haziran 1946 tarihinde kurulmuştur. Özel, bireysel ve yatırım bankacılığı ile KOBİ ve ödeme sistemleri alanında faaliyet gösteren özel bir bankadır. Dolayısıyla Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu yapan sayısı da azımsanmayacak derecede yüksektir.Garanti bankası 18.928 çalışanı 12.6 milyondan fazla müşterisi bulunmaktadır. Aktif müşteri sayısı 2013 yılı mart ayı sonu itibari ile 2,5 milyondan fazladır.

            Garanti Bankası Kredi Kartları kredi kartları sundukları avantajları, kullanım oranları ile tercih edilen bankalar arasındadır. Garanti Bankası kartları: Garanti Bonus Kart, Money Card, Flexi, Miles & Smiles, American Express Garanti Bankasının bu kartlardan birine sahip olmak istiyorsanız gerekli evraklarınız ile size en yakın şubenize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

            Garanti Bankasının birçok farklı kredi kartı ve tipi ürünü olmasına rağmen kredi kartı başvurusu yapan kişiden istenilen belgeler hep aynıdır. Öncelikle findex notunuzun düşük olmaması gerekmektedir. Findex notu düşük olan kişilerin kredi almaları zor olduğu gibi kredi kartı da almaları zorlaşır.

            Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu için gerekli belgeler: Başvuru formu, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Gelir durumunuza göre gelir durumunuzu belgeleyen, maaş bordrosu, beyannameler, hesap cüzdanı gibi belgeler. İsteniyorsa ek kart sahibinin nüfus cüzdanı fotokopisi, Garantör varsa Garantöre ait nüfus cüzdan fotokopisi, gelir belgesi, şubede bulunmayacaksa imza sirküleri gibi belgeler ile başvurunuz bankanız tarafından değerlendirmeye alınarak müşteri temsilciniz tarafından en kısa zamanda sonuçlanır. Tüm kredi kartlarının ortak noktası bonus puan kazandırmalarıdır. Bonus programı şu anda Türkiye’nin en yaygın ve en tercih edilen kredi kartı bağlılık programıdır.

            Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurularınızı garanti.com.tr’den kolayca yapabilirsiniz. Garanti Bankası Kredi Kartları Başvurusu için şubelerden, internetten, SMS yolu ile cep telefonlarından yararlanabilirsiniz . Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu onay bilgisi geldiğinde işlemlerinizi tamamlayıp kartınızı alabilmeniz için size en yakın Garanti Bankası şubelerinden başvurmanız gerekmektedir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here