Ana sayfa Halkbank Halkbank Kredi Başvurusu

Halkbank Kredi Başvurusu

490
0

En büyük bankamatik ağına sahip Ziraat Bankasından sonra en çok tercih edilen devlet bankaları arasında bulunan Halk Bankası kredi faizleri ve başvuru yolları sorgulanan hususlar arasında bulunuyor. Nitekim kişiler daha az faiz ödemek adına en iyi faizi veren bankayı ararken burada dikkat etmelere gereken hususlardan bir tanesi ödeyecekleri masraflar olacaktır. İhtiyaç Kredisi Başvurusu yapmak için Halk Bankası alternatifler arasına alınabilecek avantajları sizin için beraberinde getiriyor olabilir.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Nakit paraya ihtiyacı olan kişilerin başvurduğu finans kuruluşları arasında bulunan Halk Bankası kişilere ihtiyaç kredisi başvurusu 15 bin lira limite kadar alınıyor. Daha üstü tüketici kredisi tahsisi henüz yapılmıyor. Aldığınız krediyi daha kısa vadelerde ve istediğiniz zaman kapatabilme imkanlarınız olmasına rağmen maksimum alabileceğiniz kredi vadesi 60 ay yani yasal olarak beş yıl ile sınırlı oluyor. Bunun üzerinde kredi almanız da mümkün değil. ihtiyaca binaen alacağınız kredi tutarı ile muhtemel vadelerde ödeyeceğiniz taksitler şu şekilde oluyor.

Halkbank Kredi Hesaplama

Kredi Tutarı 12 24 36 48 60
10.000 926 509 371 304 265
15.000 1.389 763 557 456 397

Krediye Başvuru Yolları

Halkbank kredi tahsisi yaparken kişilere hızlı kredi imkanı veriyor. Özellikle maaşınızı Halkbank şubelerinden alıyorsanız, kamu çalışanıysanız, emekli iken ihtiyaç kredisi ihtiyacınız varsa daha uygun şartlarda kredi faizi teklifi alabilirsiniz. Aldığınız krediyi de erken ödeme cezası olmaksızın istediğiniz zaman ödeyebilirken ilk 14 günlük süre içinde Tüketici Kanununa göre iptal ettirme hakkınız da oluyor.

Halk Bankası kredileri ile ihtiyaçların ertelenmesini önlerken sebebinize göre tatil, eğitim, sağlık ve diğer ihtiyaçlar için bankanın kapısını çalabilirsiniz. Burada kredi başvurusu için önünüzde birden çok yol bulunuyor. Banka müşterisiyseniz ve dijital bankacılık kullanıyorsanız Halkbank İnternet Bankacılığına girin, krediler sayfasından krediye başvur menüsü ile hesaplama yapabilir ve kredi alımınızı hızlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu durum mobil bankacılık içinde geçerli. Yani dijital bankacılık çok revaçta bir başvuru ile alım yollarından birisi.

Kredi Alma Şartları

Kredi alma şartlarını taşıyan her gerçek ve tüzel kişilik Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu yapabilir. Burada 18 yaş ilk şart. Kimliğiniz ve gelir belgeniz ile bir banka şubesine giderek imzalayacağınız bir kaç sözleşme sonrası paranızı beş yıl vadelere kadar alabiliyorsunuz.

Kredi başvurusu için SMS yolunu tercih edebilirsiniz. Yada direk bankanın müşteri hizmetlerini veya telefon bankacılığını arayarak hizmet alımı yapabilirsiniz. Aramanız gereken telefon numarası 444 0 400 Halkbank Dialog. Buradan bilgi edinmenizde mümkün.

Halkbank kişilere sunduğu kredi paketlerini yine kişinin finansal durumu, çalışma şartları ve konumuna göre belirliyor. Burada tüm kriterleri taşıyor olmanız halinde de en uygun faiz oranları ile Halkbank Kredisi alma yoluna gidebilirsiniz. Bu anlamda sorularınızı aşağıdaki yorum bölümüne yazanız cevaplanması adına yeterli olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here