Ana sayfa Halkbank Halk Bankası Kredi Kartı Alma

Halk Bankası Kredi Kartı Alma

476
0

Teknolojinin bu denli geliştiği dünyamızda kredi kartı günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Nakit paralar yerini çok daha güvenli olan banka ve kredi kartlarına bırakmaya başladı. Piyasada var olan onca alternatifin arasından Halk Bankası müşterilerine sağladığı ayrıcalıklarla en çok tercih edilen kredi kartına sahip olma yolunda ilerliyor. Halk bankası kredi kartı başvurusu yapmak kolaylık ve hızlı erişimi ile mantıklı bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Kredi başvurusu yapmak için yapmanız gereken tek şey kimliğiniz ile size en yakın Halk Bank şubesine gitmektir. Aynı zamanda internet aracılığı ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. www.halkbank.com.tr internet adresinden kredi kartı sekmesine tıkladığınızda karşınıza çıkan formu doldurarak kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzun sonucunu 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak takip edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu bir Halkbank şubesinden yapmışsanız başvuru yaptığınız şubeden de kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Neden Paraf kredi kartını tercih etmelisiniz? Bunun için sizlere birçok neden sıralayabiliriz. Kısaca bahsetmemiz gerekirse; Paraf ile yurt içi ve yurt dışında Visa/MasterCard’ın geçerli olduğu herhangi bir iş yerinde alışveriş yapabilirsiniz. Yurt içinde Paraf Üye iş yerlerinde kampanyalardan yararlanabilir ve taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Kredi kartınızı kullandıkça ParafPara kazanır ve kazandığınız Parafparaları anlaşmalı iş yerlerinde rahatlıkla para yerine kullanabilirsiniz. Nerde olursanız olun nakit paraya ihtiyacınız olduğunda BANK24’lerimizden ve dünyanın dört bir yanında bulunan Visa ve MasterCard’ın geçerli olduğu herhangi bir banka ve bu bankalara ait olan ATM’lerden edinebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak kendinize en uygun Paraf kartını ( Paraf Gold, Paraf Platinum, Paraf Business vb.) seçebilir ve birçok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Halk Bankası kredi kartı için başvuru yapıp kredi kartınızı aldıktan sonra tüm bu özellikler ve kolay erişimi ile Halk Bankası’nı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here