Ana sayfa Haberler Halk Bankası Personel Alımı

Halk Bankası Personel Alımı

172
0

Halk Bankası Personel Alımı Süreci

             Kamu bankaları arasında ilk sıralarda bulunan Halk Bankası bir çok kişiye iş imkanı olanağı sağlamaya devam ediyor, bünyesindeki bir çok pozisyonlara personel alımı yapacak olan Halk Bankası yıllık dönemler içerisinde bu ihtiyacı karşılamak için sınavlar açacağını, senenin ikinci çeyreğinde de tüm yurt genelinde bir çok şubesine personel alımı yapacağını açıklamıştır.

             Bu iş imkanı ve olanaklarından yararlanmak isteyen şahısların Halk Bankası şubelerine ya da internet bankacılığı sistemi üzerinden HALK BANKASI PERSONEL ALIMI link üzerinden başvuru yapabilir CV’lerini gönderebilirler. Sınavlar yapıldıktan sonra sonuçlar mülakat ile insan kaynakları tarafından taraflara bildirilecektir, sınav sonuçları ile 1000 den fazla personel alımı olacağı düşünülüyor.

            HALK BANKASI PERSONEL ALIMI ile hem iş istihdamı yaratılmış hem de hedefleri ve kariyerleri açısından kendilerine sunulan bu şansı değerlendirme hakkı elde etmiş olacak binlerce insana yeni bir iş imkanı sağlanmış olacaktır, ayrıca mevcut bankacılık kariyerlerini daha yükseltmek isteyenler içinde bulunmaz bir fırsat.

             Konu ile ilgilenen Vatandaşların Halk Bankası internet şubelerinden haberleri takip etmesi ve HALK BANKASI PERSONEL ALIMI duyuru ve başvurularını takip etmeleri yeterli olacaktır. Çağımızın her gün daha ileri giden bu meslek sektöründe yenilenen bankacılık sistem ve araçları ve modern teknoloji ile donatılmış bir kamu bankası ve klasmanında lider bankacılık pozisyonunda bulunan Halk Bankası çalışanı olmak başka bir ayrıcalık olacaktır.

HALK BANKASI PERSONEL ALIMI şartları nelerdir.

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.
  • 4817 sayılı yasa gereği çalışma izni bulunan yabancılar.
  • Üniversitelerin 4 yıllık ( Lisans ) bölümünden mezun olmak, ya da son sınıf öğrencisi olmak.
  • 6 aydan fazla hapis cezası almamış olmak.
  • Yüz kızartıcı bir suçtan hüküm giymemiş olmak.

  • Seyahat engeli bulunmuyor olmak ( sağlık kuruluşlarından alınacak bir belge ile ).
  • Askerlik görevini tamamlamış olmak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here