Ana sayfa Halkbank Halkbank Konut Kredisi

Halkbank Konut Kredisi

369
0

Araba almak için, ev almak için, her hangi bir sebepten ötürü borç kapatmak için ya da nakit ihtiyacı için çekilen kredi sayısı oldukça fazladır. Bunların dışında da kredi çeşitleri mevcuttur. Bir sürü banka da mevcuttur. Hepsinin kredi başvuru şekilleri birbirine benzer. Siz banka olarak Halkbank’ ı seçti iseniz, Halkbank’ a çeşitli yollar aracılığı ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Halkbank Konut Kredisi Başvurusu

Daha detaylı olarak anlatmak için Halkbank Konut Kredisi Başvurusu yolları bir kaç yoldan yapılmaktadır. En basit yöntem eğer bir cep telefonu sahibi iseniz SMS başvurusu. Halkbank’ a SMS ile kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına T. C. kimlik numaranızı yazıp bir boşluk, aylık geliriniz bir boşluk ve kredi kullanmak istediğiniz miktarı da yazdıktan sonra 3452 numarasına kısa mesaj olarak gönderirseniz şayet Halkbank’ a SMS ile kredi başvurusu yapmış olursunuz. En kısa zaman da kredi talebinizin cevabı yine SMS olarak telefonunuza gelir.

Halkbank’ a kredi başvurusu yapmanın bir diğer yolu eğer Halkbank’ ta vadesiz bir hesabınız var ise ve bu hesabın interaktif hesabı var ise bu interaktif hesaba girerek kredi başvurusu kısmına girerek gerekli yerleri doldurup başvur dediğiniz zaman kredi başvurunuz tamamlanmış olur. Bunun dışında da Halkbank’ asına ait internet sitesinden kredi başvurusu kısmından yapabilirsiniz. Bunları yapamıyorum olmadı diyenler o zaman en yakın Halkbank şubesine kimlik kartı ile giderek kredi başvurusu yapabilirler. Kendinize en uygun yöntemi seçerek en kısa yoldan Halkbank’ asına kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yaptığınız kredi başvurularının cevabı da en kısa süre için de tarafınıza gelir. Krediniz onaylandığı takdir de en yakın şubeye giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

2016 yılının Haziran aylarında güncel Halk Bankası Konut Kredisi faiz oranı %1.15’dir.

120 aya varan vadeler ile sizlerde hayalinizi kurduğunuz eve kavuşabilirsiniz. Örnek bir hesaplama yapacak olursak alacağınız 100.000 TL kredi için 120 ay vadede aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.541 TL ve toplam ödeme tutarınız da 186.185 TL olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here