Ana sayfa Halkbank Halkbank Kredi Başvurusu

Halkbank Kredi Başvurusu

638
0

Ülkemizde sağlam altyapısı ve hatırı sayılır geçmişiyle Halkbankası, ürünlerinden en sık kullanılan Halkbank tüketici kredileri ile de finansal piyasalarda ki yerini korumaktadır.

Eylül 2014 itibariyle masrafsız dost kredisi adı altında sunduğu kredi hizmetiyle Halkbank 10.000 TL kredi için yüzde 1.11 faiz oranı uygulamakta ve 36 ay vade için 351 TL aylık vade tutarında bireysel kredi imkanı sağlamaktadır.
Yıllık maliyet oranı yüzde 16 olarak hesaplanan bu kredi türüne başvurmak için buraya tıklayarak pdf formatında ki bu formun çıktısını alıp 0 212 340 09 99 nolu faksa göndermeniz yeterli olacaktır. Tabii daha kolay bir yol için size en yakın Halkbank şubesine gitmeniz ve güncel bilgileri de öğrenerek başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

Online kredi başvurusu yapmanın ancak bu yolu olduğunu belirtmek de fayda var. Halkbank tüketici kredileri için gerekli belgeler genel olarak her bankada olduğu gibi kimlik belgesi ve varsa ek gelir belgeleriniz olarak belirlenmiştir.

Uygun faizli ve uzun vadeli borçlanmak için Halkbank tüketici kredisi seçeneklerini incelemeniz ve bu kredilerle her türlü acil nakit ihtiyacınızı karşılamanız mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here