Ana sayfa Genel Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

327
0

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Hesap işlem ücreti almayan bankalardan en bilindik olanı Kuveyttürk Katılım Bankası’dır. Kuveyttürk Katılım Bankası herhangi bir kampanya ya da projeye bağlı kalmaksızın tüm hesaplarından hesap işletim ücreti almayan tek bankadır. Bunun yanı sıra bankanın internet şubesinin üst üste 3 sene en iyi internet şubesi seçilmesi bu alanda isminin duyulmasını sağlamıştır. Kuveyttük bankasından hesap açtığınızda aynı zamanda internet şubeyi de kullanmaya hak kazanırsınız. İnternet şubeye giriş yapabilmek için yanınızda bankada kayıtlı olan telefonunuzun olması gerekir. Çünkü bu telefona her giriş işlemi için bir onay kodu gönderilecektir. Bu onay kodu sayesinde sisteme giriş yapabilir ve hesaplarınızı tek bir ekrana bağlı kalarak düzenli bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Cepte Teb

Cepte Teb son dönemde adından bahsettirmiş olan ve tüm hizmetleri bedava olarak yapılabilen bir bankacılık projesidir. Teb’in bu projesinde kişiler internet üzerinden hesap açabilir ve bu hesabı diledikleri gibi kullanabilirler. Eğer sizler de havale ve eft ücreti almayan bir hesap açmak istiyorsanız hemen Cepte Teb’e başvurabilirsiniz. Bu sayede hiçbir işlem için ücret ödemek zorunda kalmaz ve işlerinizi kısa süre içinde halledersiniz. Aynı zamanda Cepte Teb uygulaması sayesinde günlük faiz hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Bu hesabın günlük faiz oranı yüzde 10,75 gibi büyük bir orandır.

Finansbank Enpara

Finansbank Enpara uygulaması internet bankacılığı olarak ilk defa ortaya çıkmıştır. Bu uygulamanın ilk olması demek en çok kullanıcıya sahip olmak anlamına gelmektedir. Finansbank enpara sayesinde ne havale ne de eft ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Bunun yanı sıra uygulama telefonlarda en kolay kullanılabilen uygulamalardan biridir. Bu sayede zorluk yaşamadan hesaplarınızı kontrol edebilir ve para akışınızı takip edebilirsiniz. Finansbank enpara piyasada en çok faizi veren banka hesabıdır. Yüzde 12,75 gibi dev bir oranla bu alanda faiz veren bankalar arasında en yüksek orana sahip olan banka Finansbank’tır. Sizler de bu dev orandan faydalanarak paranızın durduğu yerde değerlenmesini istiyorsanız hemen internetten bir enpara başvurusunda bulunabilir ve kartınızı elinize alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here