Ana sayfa Bankalar Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

309
0

2016 yılına girdiğimiz şu günlerde de Hesap İşletim Ücreti, aslında herkesin ortak derdi olmuş durumda. Pek çok insan bunların kaldırılması konusunda, pek çok çaba içine girse de -imza kampanyaları, isim alımları, protestolar gibi- bu durum bir türlü bankalar ve müşterileri tarafından barış içinde çözülemedi. Bugün de çoğu insan hesap işletim ücreti bulunan bankadan direkt kaçıyor ve bir daha ardına bile bakmıyor. Bunun sebebi elbette bedava paranın bankaya gitmesinden hoşlanmayan insanlardan kaynaklı. “Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar” ise oldukça az.

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Günümüzde, bu ücreti almayan bankaların daha çok tercih edilir olmasının en büyük sebebi elbette insanların artık bilinçli bir güruh haline gelmesi. Bundan on sene önce hesap işletim ücretinin alındığını dahi fark etmeyen insanlar, bugün ekmeğini taştan çıkarma ve elbette alınan haksız paraların derdinde. Bu sebepten, bugün sizlerle Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar hakkında konuşacağız.

Enpara

Enpara, gençlere yönelik pek çok kampanyası ile zaten gönüllere taht kurmuş durumda olan bir Bankacılık hizmeti olarak karşımıza çıkmakta. Bunun yanında verdiği müşteri hizmetleri desteği ile göz dolduran şirketin bir Finansbank ürünü olduğunu bilmekte de yarar var. Pek çok insan Enpara’ya kampanyaları yüzünden geçse de, Havale, EFT ve Hesap işletim ücreti kesmeyen bir bankacılık hizmeti olması da bu durumu pekiştirir nitelikte. Enpara üzerindeki işlemlerinizi rahat bir şekilde, kesintisiz, ücretsiz ve masrafsız yapabilmektesiniz.

iGaranti

iGaranti de, Garanti Bankası’nın Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar arasındaki hizmetlerinden biri. Enpara’ya benzer yönü oldukça fazla olan iGaranti’nin kuruluşunda prototip olarak, Enpara’nın alınması zaten görülebilir bir durum. Bunun yanında, yapmaya çalışılan kampanyalarla da Enpara’nın önüne geçmeye çalışan iGaranti’de; havale, eft ve hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

CEPTETEB

CEPTETEB, Türkiye Ekonomi Bankası’nın bankacılık hizmetlerinden bir diğeri. Online işlemler sayesinde EFT, Havale ve Hesap işletim ücreti kesmeyen bankacılık hizmetlerinden biri olan CEPTETEB’in kampanyaları ise, Enpara’nın tahtını sallayacak cinsten. Eğer bir TEB hesabınız var ise kolay bir şekilde CEPTETEB’li olup, masraflarınızı yok sayabilir, üzerine, kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

NUVO

Yapı Kredi’nin Dijital Bankacılık sektöründe attığı adım olan NUVO da masrafsız, kesintisiz, mobil bir bankacılık imkanı sunmakta. Yapı Kredi şubelerine gitmeden bir NUVO hesabı açarak, NUVO avantajlarından faydalanabilir, kendinize bir iyilik yapıp masraflarınızı sıfırlayabilirsiniz.

Bunların dışında diğer bankaların dijital bankacılık hizmetleri de işlem masraflarından ve hesap işletim ücretlerinden muhtemelen arındırılmış hizmetlerdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here