Ana sayfa Garanti Bankası İnternet Bankacılığı ile Kredi Notu Öğrenme

İnternet Bankacılığı ile Kredi Notu Öğrenme

392
1

İnternetten kreid notu öğrenme:

İnternet bankacılığı ile hemen hemen her türlü finansal faaliyeti gerçekleştirmek günümüz teknoloji altyapısıyla artık mümkün hale gelmiştir. Kredi notu öğrenmek için müşterisi olduğunuz bankanın size sunduğu internet veya mobil bankacılık seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Ülkemizde faaliyet gösteren köklü ve gelişmiş altyapısıyla Garanti Bankası internetten kredi notunuzu öğrenebileceğiniz bankalardan biridir. Eğer bir Garanti Bankası müşterisiyseniz ve internet bankacılığına ait müşteri numarası, şifre veya parola bilgilerine sahipseniz mobil uygulamadan veya direk bilgisayardan Garanti Bankası internet şubesine girin ve raporlar bölümünden kredi raporu kısmına erişin.
Buradan önceki kredileriniz, ödemeleriniz veya geçmişte yaşadığınız gecikmelerin raporunu elde edebileceğiniz gibi mevcut kredi puanınızı da öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Kredi Kayıt Bürosu kuruluşunun bir hizmeti olan ve internetten hizmet veren findeks uygulaması ile de  kredi notu öğrenmek artık hem kolay hem de hızlı. Tabii bu gibi ayrıntılı raporları edinmek için belirli bir bedel ödemek zorunda olduğumuzu da unutmamamız gerekir.

Geçmişte kredili ürünlerden faydalanmışsanız ve ödemelerinde herhangi bir sorun yaşamadıysanız kredi notunuzu öğrenmenin pek gerekli olduğunu da düşünmüyoruz, ki zaten yeterince yüksek olduğunu bilmeniz yeterli olacaktır.

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here