Ana sayfa İş Bankası İş Bankası EFT ve Havale Ücretleri

İş Bankası EFT ve Havale Ücretleri

430
0

Türkiye’nin köklü yatırımlarından ve cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren aktif finansal kuruluşlarından olan İş Bankası, gerek yurtiçi gerek yurtdışı kullanım ağını yaygınlaştırarak her türlü bankacılık hizmetini bizler için kolaylaştırmaktadır.

İş Bankası müşterisi olun ya da olmayın, bu banka kanalıyla gerçekleştireceğiniz EFT ve Havale işlemleri için her bankada olduğu gibi ücret talep edilmektedir. Bazı İş bankası hizmetlerini kullanmanız dahilinde bu ücretlerden de muaf olabilirsiniz. Bunun için ayrıntılı size en yakın şubeden öğrenebilirsiniz.

Şubeden Gönderimler her zaman daha maliyetlidir

Hemen hemen her bankada şubeden yapılan EFT ve Havele gönderimleri maliyetleri online bankacılık kanallarından yapılanlara göre daha maliyetli olmaktadır. Eğer İş Bankası müşterisiyseniz internet bankacılığını kullanmanız salık veririz.

İş Bankası EFT ve Havale ÜcretleriHem daha hızlı, sıra beklemeden yapabileceğiniz bankacılık hizmetlerine EFT gönderimi ve Havale gönderimi de dahildir. Bilgisayardan İş bankası online bankacılık aracılığıyla yapacağınız EFT ve Havale işlemleri 4 TL kadar bir meblaya denk gelmektedir.

Eğer cep telefonunuza indirdiğiniz işCep aracılığıyla telefondan veya tabletten online bankacılık kanalını kullanırsanız bu işlemler için 2 TL tutarında banka ücret almaktadır.

Kısaca bankaların büyük yatırımlar yaparak altyapılarını kurduğu ve sağlamlaştırdığı online bankacılık kanallarını kullanmak daha az maliyetli hem de daha kolay ve hızlıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here