Ana sayfa İş Bankası İş Bankası İhtiyaç Kredisi Sorgulama

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Sorgulama

437
0

Ülkemizin en büyük ve köklü bankalarından biri olan İş Bankası birçok kredi çeşidini müşterileri için hizmete sunmaktadır. En çok tercih edilen ürünlerinden biri olan bireysel ihtiyaç kredisi için İş Bankası’na başvurduysanız başvurunuzun cevabı en geç 3 gün içinde gelmektedir.

İş Bankası bireysel ihtiyaç kredisi başvuru sonucunu direk şubelere giderek ve kimlik numaranızı vererek de hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Genellikle müşterilerine telefonla da geri dönüş yapılarak da başvuru sonucunuzu öğrenmeniz mümkün.

Eğer şubeye gidecek vakit bulamıyorsanız İş Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 02 02 numaralı hattını arayarak ve sizden istenen bilgileri teyit ederek de başvurunuzun durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İş Bankası kredi başvuru sonucunuzu internetten öğrenmek için internet şubesine girip sorgulama yapmanızda fayda var. Zira açık olarak öğrenebileceğiniz bir sistemi İş Bankası kullanmamaktadır.

Eğer sizde İş Bankası kredi hizmetlerinden faydalalanmak ve kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizi takip etmenizi önerir, her türlü soru ve sorununuzu aşağıda bulunan yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Şimdi iş bankası işcep ile  kredi başvurusu yapmak da çok kolay. İşcep ile hızlı ve anında kredi için işcep uygulamasını akıllı telefonunuza indirip işcep kredi başvurusu yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here