Ana sayfa İş Bankası İş Bankası İnternet Bankacılığı

İş Bankası İnternet Bankacılığı

1109
0

İş Bankası İnternet Bankacılığı

 

İnternet bankacılığı gelişen hizmet sektörü ve teknoloji ile bankacılık hizmetlerinde bankaya gitmeden bankayı ayağınıza getiren sıra beklemeden vakit kaybetmeden yapabileceğiniz bir çok işleminize çözüm olmaktadır, hatta lap topunuz ile kucağınızda işlem yapma rahatlığı anlatılamaz olsa gerek.

 

İŞ BANKASI İNTERNET BANKACILIĞI hizmetlerine müşterileri istedikleri anda oldukça hızlı bir şekilde ve kolayca ulaşabilmekteler, kişilerin, kurumların, firmaların, finansal işlemlerini bankacılık hizmetlerini kullanarak güvenli bir şekilde işlemlerini yapabilmenin rahatlığını yaşamaktalar. Bu kolaylık müşterilerin

 

            İş bankası internet bankacılığını seçmelerinde tercih sebebidir, internet bankacılığı ile iş cep, iş tableti, iş box gibi uygulamalar indirebilir hayatınızı daha kolaylaştırabilirsiziniz .

 

İş bankası internet bankacılığı açmanın 4 kolay adımı vardır bunlar

 

  1. İş bank.com.tr, den anında şifre ile kart bilgilerini girerek cep telefonunuza gelen şifre ile .

 

  1. Şubelerdeki müşteri temsilcileri ile, telefonunuza gelen geçici şifre ile .

 

  1. ATM’lerden, net matiklerden diğer işlemler interaktif bölümüne girerek arzu ettiğiniz 6 basamaklı şifre oluşturarak .

 

  1. Telefon bankacılığı 0850 724 0 724 ile, müşteri temsilcileri ile yaptığınız görüşme sonrası telefonunuza gelen geçici şifre ile, gerçekleştirebilirsiniz .

 

Bu dört yoldan birini kullanarak almış olduğunuz şifre ile işbank.com.tr adresinden bireysel yada kurumsal bankacılık bölümünü tıklayarak müşteri numarası, TC.Kimlik numarası veya kart numaranız ile giriş yapabilirsiniz, ilk kez kullananlar daha önceden belirlen şifre ve telefonunuza gelen anlık şifre ile giriş yapacak olup parola girişi yapmayacaklardır.

Burada güvenliğiniz için şifre değiştirme işlemi gizli soru, onay resmi gibi işlemlerle iş bankası internet bankacılığınızı güven altına almalısınız, ilk girişte sadece bilgi verilerine ulaşabilirken diğer işlemleri yapabilmeniz için kısıtlamaları kaldırma talimatı vermeyi unutmayınız bu kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte para aktarma, havale, EFT, gibi bir çok işlemi kolay, hızlı ve güvenle yerine getirebileceksiniz,

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here