Ana sayfa Bankalar İş Bankası İnternet Şubesi Kullanımı

İş Bankası İnternet Şubesi Kullanımı

155
0

İş Bankası İnternet Şubesi Kullanımı

Gelişen teknolojiler sayesinde artık bankacılık işlemlerini bile bankaya gitmeye gerek olmadan gerçekleştirebiliyoruz. Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize bankası internet şubesi kullanımı hakkında bilgiler vereceğiz.

İş bankası müşterisiyseniz ve internet şubesi bilgileriniz mevcutsa isbank.com.tr adresine girerek sağ üst köşede yer alan internet şubesine tıklıyoruz. Bireysek kullanıcılar bireysel ticari kullanıcılar ise ticari şube kullanmaktadır. Biz anlatımımızı bireysel şube üzerinden yapacağız. Fakat, her iki şubede de işlemler genel olarak aynı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Gelen ekranda iş bankası müşteri numaramızla, TC kimlik numaramızla ya da kart numaramızla giriş yapabileceğimiz bir pencere bulunmaktadır. Hangi bilgilerle giriş yaparsanız yapın açılacak olan iş bankası internet şubesi aynıdır. Eğer iş bankası müşteri numaranızı hatırlamıyorsanız iş bankası bankamatik ya da kredi kartınızın ön yüzünde bu bilgiyi bulabilirsiniz.

İş Bankası İnternet Bankacılığı

Giriş yaptıktan sonra sol menüde yapabileceğiniz işlemlerin ana başlıkları listelenmiştir.

Hesaplarım bağlantısına tıkladığınızda iş bankasında bulunan hesaplarınız listelenmektedir.

Para aktarma bölümüne girdiğinizde ise, havale, EFT gibi para aktarma seçenekleri karşınıza çıkmaktadır. Herhangi bir iş bankası müşterisine iban bilgisi ya da hesap numarası ile anında para transferi yapabilirsiniz. Farklı bir banka hesabına EFT yapacaksanız, hafta içi mesai saatleri içerisinde yaparsanız paranız anında, hafta sonu resmi tatiller ya da mesai saatleri dışında yaparsanız ilk iş gününde karşı hesaba geçecektir.

Siz değerli ziyaretçilerimize bu yazımızda iş bankası internet şubesi kullanımı hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Bir diğer yazımızda görüşmek üzere.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here